To już koniec…

19 czerwca br. odbyło się zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Dla najlepszych uczniów przygotowano świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za udział w konkursach oraz działalność na rzecz szkoły.

Odwiedziliśmy dziś Szkołę Podstawową nr 1 w Biłgoraju oraz Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej, gdzie odbyły się uroczystości zakończenia roku szkolnego 2018/2019. W RCEZ rozpoczęły się przemówieniem dyrektora szkoły Jerzego Buczko. Podsumował on miniony rok szkolny oraz gratulował uczniom, doceniając wysiłek i zaangażowanie w osiąganiu sukcesów. Na zakończenie życzył absolwentom szczęśliwych i bezpiecznych wakacji.

Następnie głos zabrali przedstawiciele Rady Rodziców: Aneta Furman oraz Ryszard Maciocha. Również do swoich kolegów i koleżanek kilka słów powiedziała przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego Dominika Tałanda. Na zakończenie części oficjalnej nastąpiło wręczenie świadectw z wyróżnieniem oraz nagród za działalność na rzecz szkoły.

Po uroczystości uczniowie udali się do sal lekcyjnych na spotkanie z wychowawcami, gdzie nastąpiło rozdanie świadectw, dyplomów oraz nagród.

Absolwentom gratulujemy ocen i życzymy szczęśliwych oraz bezpiecznych wakacji.

Wakacje rozpoczynają się również dla uczniów szkół podstawowych. Mury na zawsze opuścili dziś ośmioklasiści, którzy zgodnie z reformą oświatową w roku szkolnym 2019/2020 spotkają się w szkołach średnich z absolwentami gimnazjów.

Zdjęcie z zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.