- Reklama -

Tirem w zaporę kolejową

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Długi Kąt, gmina Józefów. 29-latek kierując samochodem ciężarowym wjechał na tory kiedy opuszczana była zapora kolejowa. Na szczęście nic nikomu się nie stało. Mężczyzna został ukarany wysokim mandatem i punktami karnymi.

- Reklama -

29-latek z gminy Józefów widząc sygnał świetlny ostrzegający przed zbliżającym się pociągiem i opuszczaną zaporę kolejową postanowił jednak wjechać na tory. Mężczyzna kierował samochodem ciężarowym marki DAF z naczepą do przewozu drzewa. Niestety nieroztropny kierowca zignorował sygnalizację świetlną i przecenił swoje możliwości. Nie zdążył przejechać przez tory i uderzył w opuszczaną zaporę kolejową. Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 13:30 na strzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Długi Kąt, gmina Józefów. Na szczęście nie doszło do tragedii. Mężczyzna był trzeźwy. Policjanci biłgorajskiej drogówki ukarali 29-latka wysokim mandatem i punktami karnymi.

Policja apeluje do kierowców o rozwagę za kierownicą. Przestrzegajmy przepisów ruchu drogowego. Nasz pośpiech, brak rozsądku lub przecenione możliwości mogą skończyć się tragicznie dla nas samych lub innych osób!

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.