Terminarz zamojskiej okręgówki
Zamojski Okręgowy Związek Piłki Nożnej przedstawił terminarz rundy jesiennej zamojskiej klasy okręgowej.
Terminarz rozgrywek ligi
ZAMOŚĆ: KLASA OKRĘGOWA
RUNDA I – JESIEŃ 2018
Kolejka 1. w dniach 11.08.2018 – 12.08.2018 (sobota/niedziela)
Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:
1. Sokół Zwierzyniec – Grom Różaniec
2. Korona Łaszczów – Gryf Gmina Zamość
3. Potok Sitno – Olimpia Miączyn
4. Włókniarz Frampol – Roztocze Szczebrzeszyn
5. Unia Hrubieszów – Orkan Bełżec
6. Sparta Wożuczyn – Olimpiakos Tarnogród
7. Tanew Majdan Stary – Omega Stary Zamość
8. Metalowiec Goraj – Victoria Łukowa-Chmielek
Kolejka 2. 15.08.2018 (środa)
9. Grom Różaniec – Victoria Łukowa-Chmielek
10. Omega Stary Zamość – Metalowiec Goraj
11. Olimpiakos Tarnogród – Tanew Majdan Stary
12. Orkan Bełżec – Sparta Wożuczyn
13. Roztocze Szczebrzeszyn – Unia Hrubieszów
14. Olimpia Miączyn – Włókniarz Frampol
15. Gryf Gmina Zamość – Potok Sitno
16. Sokół Zwierzyniec – Korona Łaszczów
Kolejka 3. w dniach 18.08.2018 – 19.08.2018 (sobota/niedziela)
17. Korona Łaszczów – Grom Różaniec
18. Potok Sitno – Sokół Zwierzyniec
19. Włókniarz Frampol – Gryf Gmina Zamość
20. Unia Hrubieszów – Olimpia Miączyn
21. Sparta Wożuczyn – Roztocze Szczebrzeszyn
22. Tanew Majdan Stary – Orkan Bełżec
23. Metalowiec Goraj – Olimpiakos Tarnogró4
24. Victoria Łukowa-Chmielek – Omega Stary Zamość
Kolejka 4. w dniach 25.08.2018 – 26.08.2018 (sobota/niedziela)
25. Grom Różaniec – Omega Stary Zamość
26. Olimpiakos Tarnogród – Victoria Łukowa-Chmielek
27. Orkan Bełżec – Metalowiec Goraj
28. Roztocze Szczebrzeszyn – Tanew Majdan Stary
29. Olimpia Miączyn – Sparta Wożuczyn
30. Gryf Gmina Zamość – Unia Hrubieszów
31. Sokół Zwierzyniec – Włókniarz Frampol
32. Korona Łaszczów – Potok Sitno
Kolejka 5. w dniach 1.09.2018 – 2.09.2018 (sobota/niedziela)
33. Potok Sitno – Grom Różaniec
34. Włókniarz Frampol – Korona Łaszczów
35. Unia Hrubieszów – Sokół Zwierzyniec
36. Sparta Wożuczyn – Gryf Gmina Zamość
37. Tanew Majdan Stary – Olimpia Miączyn
38. Metalowiec Goraj – Roztocze Szczebrzeszyn
39. Victoria Łukowa-Chmielek – Orkan Bełżec
40. Omega Stary Zamość – Olimpiakos Tarnogród
Kolejka 6. w dniach 8.09.2018 – 9.09.2018 (sobota/niedziela)
41. Grom Różaniec – Olimpiakos Tarnogród
42. Orkan Bełżec – Omega Stary Zamość
43. Roztocze Szczebrzeszyn – Victoria Łukowa-Chmielek
44. Olimpia Miączyn – Metalowiec Goraj
45. Gryf Gmina Zamość – Tanew Majdan Stary
46. Sokół Zwierzyniec – Sparta Wożuczyn
47. Korona Łaszczów – Unia Hrubieszów
48. Potok Sitno – Włókniarz Frampol
Kolejka 7. w dniach 15.09.2018 – 16.09.2018 (sobota/niedziela)
49. Włókniarz Frampol – Grom Różaniec
50. Unia Hrubieszów – Potok Sitno
51. Sparta Wożuczyn – Korona Łaszczów
52. Tanew Majdan Stary – Sokół Zwierzyniec
53. Metalowiec Goraj – Gryf Gmina Zamość
54. Victoria Łukowa-Chmielek – Olimpia Miączyn
55. Omega Stary Zamość – Roztocze Szczebrzeszyn
56. Olimpiakos Tarnogród – Orkan Bełżec
Kolejka 8. w dniach 22.09.2018 – 23.09.2018 (sobota/niedziela)
57. Grom Różaniec – Orkan Bełżec
58. Roztocze Szczebrzeszyn – Olimpiakos Tarnogród
59. Olimpia Miączyn – Omega Stary Zamość
60. Gryf Gmina Zamość – Victoria Łukowa-Chmielek
61.Sokół Zwierzyniec – Metalowiec Goraj
62. Korona Łaszczów – Tanew Majdan Stary
63. Potok Sitno – Sparta Wożuczyn
64. Włókniarz Frampol – Unia Hrubieszów
Kolejka 9. w dniach 29.09.2018 – 30.09.2018 (sobota/niedziela)
65. Unia Hrubieszów – Grom Różaniec
66. Sparta Wożuczyn – Włókniarz Frampol
67. Tanew Majdan Stary – Potok Sitno
68. Metalowiec Goraj – Korona Łaszczów
69. Victoria Łukowa-Chmielek – Sokół Zwierzyniec
70. Omega Stary Zamość – Gryf Gmina Zamość
71. Olimpiakos Tarnogród – Olimpia Miączyn
72. Orkan Bełżec – Roztocze Szczebrzeszyn
Kolejka 10. w dniach 6.10.2018 – 7.10.2018 (sobota/niedziela)
73. Grom Różaniec – Roztocze Szczebrzeszyn
74. Olimpia Miączyn – Orkan Bełżec
75. Gryf Gmina Zamość – Olimpiakos Tarnogród
76. Sokół Zwierzyniec – Omega Stary Zamość
77. Korona Łaszczów – Victoria Łukowa-Chmielek
78. Potok Sitno – Metalowiec Goraj
79. Włókniarz Frampol – Tanew Majdan Stary
80. Unia Hrubieszów – Sparta Wożuczyn
Kolejka 11. w dniach 13.10.2018 – 14.10.2018 (sobota/niedziela)
81. Sparta Wożuczyn – Grom Różaniec
82. Tanew Majdan Stary – Unia Hrubieszów
83. Metalowiec Goraj – Włókniarz Frampol
84. Victoria Łukowa-Chmielek – Potok Sitno
85. Omega Stary Zamość – Korona Łaszczów
86. Olimpiakos Tarnogród – Sokół Zwierzyniec
87. Orkan Bełżec – Gryf Gmina Zamość
88. Roztocze Szczebrzeszyn – Olimpia Miączyn
Kolejka 12. w dniach 20.10.2018 – 21.10.2018 (sobota/niedziela)
89. Grom Różaniec – Olimpia Miączyn
90. Gryf Gmina Zamość – Roztocze Szczebrzeszyn
91. Sokół Zwierzyniec – Orkan Bełżec
92. Korona Łaszczów – Olimpiakos Tarnogród
93. Potok Sitno – Omega Stary Zamość
94. Włókniarz Frampol – Victoria Łukowa-Chmielek
95. Unia Hrubieszów – Metalowiec Goraj
96. Sparta Wożuczyn – Tanew Majdan Stary
Kolejka 13. w dniach 27.10.2018 – 28.10.2018 (sobota/niedziela)
97. Tanew Majdan Stary – Grom Różaniec
98. Metalowiec Goraj – Sparta Wożuczyn
99. Victoria Łukowa-Chmielek – Unia Hrubieszów
100. Omega Stary Zamość – Włókniarz Frampol
101. Olimpiakos Tarnogród – Potok Sitno
102. Orkan Bełżec – Korona Łaszczów
103. Roztocze Szczebrzeszyn – Sokół Zwierzyniec
104. Olimpia Miączyn – Gryf Gmina Zamość
Kolejka 14. w dniach 3.11.2018 – 4.11.2018 (sobota/niedziela)
105. Grom Różaniec – Gryf Gmina Zamość
106. Sokół Zwierzyniec – Olimpia Miączyn
107. Korona Łaszczów – Roztocze Szczebrzeszyn
108. Potok Sitno – Orkan Bełżec
109. Włókniarz Frampol – Olimpiakos Tarnogród
110. Unia Hrubieszów – Omega Stary Zamość
111. Sparta Wożuczyn – Victoria Łukowa-Chmielek
112. Tanew Majdan Stary – Metalowiec Goraj
Kolejka 15. w dniach 10.11.2018 – 11.11.2018 (sobota/niedziela)
113. Metalowiec Goraj – Grom Różaniec
114. Victoria Łukowa-Chmielek – Tanew Majdan Stary
115. Omega Stary Zamość – Sparta Wożuczyn
116. Olimpiakos Tarnogród – Unia H.rubieszów
117. Orkan Bełżec – Włókniarz Frampol
118. Roztocze Szczebrzeszyn – Potok Sitno
119. Olimpia Miączyn – Korona Łaszczów
120. Gryf Gmina Zamość – Sokół Zwierzyniec