Noclegi – Bździuch

Terminarz Klasy Okręgowej sezon 2016/2017

Kolejka 1. 13-14 sierpnia 2016 r.

Włókniarz Frampol – Omega Stary Zamość, Sparta Wożuczyn – Pogoń 96 Łaszczówka, Potok Sitno – Roztocze Szczebrzeszyn, Igros Krasnobród – Sokół Zwierzyniec, Olender Sól – Korona Łaszczów, Orion Dereźnia – Cosmos Józefów, Grom Różaniec – Wojan EB Olimpia Miączyn, Huczwa Tyszowce – Victoria Łukowa-Chmielek. 

Kolejka 2. 20-21 sierpnia 2016 r.

Omega – Victoria, Olimpia – Huczwa, Cosmos – Grom, Korona – Orion, Sokół – Olender, Roztocze – Igros, Pogoń – Potok, Włókniarz – Sparta.  

Kolejka 3. 27-28 sierpnia 2016 r.

Sparta – Omega, Potok – Włókniarz, Igros – Pogoń, Olender – Roztocze, Orion – Sokół, Grom – Korona, Huczwa – Cosmos, Victoria – Olimpia.

Kolejka 4. 31sierpnia 2016 r.

 Omega – Olimpia, Cosmos – Victoria, Korona – Huczwa, Sokół – Grom, Roztocze – Orion, Pogoń – Olender, Włókniarz – Igros, Sparta – Potok.

Kolejka 5. 3-4 września 2016 r.

Potok – Omega, Igros – Sparta, Olender – Włókniarz, Orion – Pogoń, Grom – Roztocze, Huczwa – Sokół, Victoria – Korona, Olimpia – Cosmos.

Kolejka 6. 10-11 września 2016 r.

Omega – Cosmos, Korona – Olimpia, Sokół – Victoria, Roztocze – Huczwa, Pogoń – Grom, Włókniarz – Orion, Sparta – Olender, Potok – Igros.

Kolejka 7. 17-18 września 2016 r.

Igros – Omega, Olender – Potok, Orion – Sparta, Grom – Włókniarz, Huczwa – Pogoń, Victoria – Roztocze, Olimpia – Sokół, Cosmos – Korona.

Kolejka 8. 24-25 września 2016 r.

Omega – Korona, Sokół – Cosmos, Roztocze – Olimpia, Pogoń – Victoria, Włókniarz – Huczwa, Sparta – Grom, Potok – Orion, Igros – Olender.

Kolejka 9. 1-2 października 2016 r.

Olender – Omega, Orion – Igros, Grom – Potok, Huczwa – Sparta, Victoria – Włókniarz, Olimpia – Pogoń, Cosmos – Roztocze, Korona – Sokół.

Kolejka 10. 8-9 października 2016 r.

Omega – Sokół, Roztocze – Korona, Pogoń – Cosmos, Włókniarz – Olimpia, Sparta – Victoria, Potok – Huczwa, Igros – Grom, Olender – Orion.

Kolejka 11. 15-16 października 2016 r.

Orion – Omega, Grom Olender, Huczwa – Igros, Victoria – Potok, Olimpia – Sparta, Cosmos – Włókniarz, Korona – Pogoń, Sokół – Roztocze.

Kolejka 12. 22-23 października 2016 r.

Omega – Roztocze, Pogoń – Sokół, Włókniarz – Korona, Sparta – Cosmos, Potok – Olimpia, Igros – Victoria, Olender – Huczwa, Orion – Grom.

Kolejka 13. 29-30 października 2016 r.

Grom – Omega, Huczwa – Orion, Victoria – Olender, Olimpia – Igros, Cosmos – Potok, Korona – Sparta, Sokół – Włókniarz, Roztocze – Pogoń.

Kolejka 14. 5-6 listopada 2016 r.

Omega – Pogoń, Włókniarz – Roztocze, Sparta – Sokół, Potok – Korona, Igros – Cosmos, Olender – Olimpia, Orion – Victoria, Grom – Huczwa.

Kolejka 15. 11-12-13 listopada 2016 r.

Huczwa – Omega, Victoria – Grom, Olimpia – Orion, Cosmos – Olender, Korona – Igros, Sokół – Potok, Roztocze – Sparta, Pogoń – Włókniarz.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.