- Reklama -

Terminarz klasy B 2019/2020, grupa Zamość I

Zamojski Okręgowy Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz klasy B na sezon 2019/2020.

Kolejka 1. 31 sierpnia – 1 września
Wrzos Szyszków – pauza, Huragan Chmielek – KS Wola Różaniecka/Luchów, Relax Radecznica – Olender Sól, Bolmar Bodaczów – Aleksandria Aleksandrów, Rakovia Rakówka – Relax Księżpol, Alwa Brody Małe – Albatros BiszczaKolejka 2. 7-8 września

Albatros Biszcza – pauza, Relax Księżpol – Alwa Brody Małe, Aleksandria Aleksandrów – Rakovia Rakówka, Olender Sól – Bolmar Bodaczów, KS Wola Różaniecka/Luchów – Relax Radecznica, Wrzos Szyszków – Huragan ChmielekKolejka 3. 14-15 września

Huragan Chmielek – pauza, Relax Radecznica – Wrzos Szyszków, Bolmar Bodaczów – KS Wola Różaniecka/Luchów, Rakovia Rakówka – Olender Sól, Alwa Brody Małe – Aleksandria Aleksandrów, Albatros Biszcza – Relax Księżpol

Kolejka 4. 21-22 września

Relax Księżpol – pauza, Aleksandria Aleksandrów – Albatros Biszcza, Olender Sól – Alwa Brody Małe, KS Wola Różaniecka/Luchów – Rakovia Rakówka, Wrzos Szyszków – Bolmar Bodaczów, Huragan Chmielek – Relax Radecznica

Kolejka 5. 28-29 września

Relax Radecznica – pauza, Bolmar Bodaczów – Huragan Chmielek, Rakovia Rakówka – Wrzos Szyszków, Alwa Brody Małe – KS Wola Różaniecka/Luchów, Albatros Biszcza – Olender Sól, Relax Księżpol – Aleksandria Aleksandrów

Kolejka 6. 5-6 października

Aleksandria Aleksandrów  pauza, Olender Sól – Relax Księżpol, KS Wola Różaniecka/Luchów – Albatros Biszcza, Wrzos Szyszków – Alwa Brody Małe, Huragan Chmielek – Rakovia Rakówka, Relax Radecznica – Bolmar BodaczówKolejka 7. 12-13 października

Bolmar Bodaczów – pauza, Rakovia Rakówka  Relax Radecznica, Alwa Brody Małe – Huragan Chmielek, Albatros Biszcza – Wrzos Szyszków, Relax Księżpol – KS Wola Różaniecka/Luchów, Aleksandria Aleksandrów – Olender Sól

Kolejka 8. 19-20 października

Olender Sól  pauza, KS Wola Różaniecka/Luchów – Aleksandria Aleksandrów, Wrzos Szyszków – Relax Księżpol, Huragan Chmielek – Albatros Biszcza, Relax Radecznica – Alwa Brody Małe, Bolmar Bodaczów – Rakovia RakówkaKolejka 9. 26-27 października

Rakovia Rakówka  pauza, Alwa Brody Małe – Bolmar Bodaczów, Albatros Biszcza – Relax Radecznica, Relax Księżpol – Huragan Chmielek, Aleksandria Aleksandrów – Wrzos Szyszków, Olender Sól – KS Wola Różaniecka/Luchów

Kolejka 10. 2-3 listopada

KS Wola Różaniecka/Luchów – pauza, Wrzos Szyszków – Olender Sól, Huragan Chmielek – Aleksandria Aleksandrów, Relax Radecznica – Relax Księżpol, Bolmar Bodaczów – Albatros Biszcza, Rakovia Rakówka – Alwa Brody MałeKolejka 11. 9-10 listopada

Alwa Brody Małe – pauza, Albatros Biszcza – Rakovia Rakówka, Relax Księżpol – Bolmar Bodaczów, Aleksandria Aleksandrów – Relax Radecznica, Olender Sól  Huragan Chmielek, KS Wola Różaniecka/Luchów – Wrzos Szyszków

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.