- Reklama -

- Reklama -

Terapia tlenem

- Reklama -

27 października w Zakątku Zdrowia i Urody gościła profesjonalistka Monika Pawlicka, kosmetolog z Warszawy. Do Biłgoraja przyjechała ze sprzętem nowej generacji do oksybrazji. Panie oraz panowie, którzy tego dnia odwiedzili Zakątek, skorzystali z darmowego zabiegu na maszynie tlenowej oraz porad fachowca.

Monika Pawlicka ma ukończone studia na kierunku kosmetologia estetyczna oraz wellnes&spa. Uczestniczyła w licznych szkoleniach, kursach, ma bogate doświadczenie w kosmetologii. Poza wykonywaniem zabiegu doradzała ona kobietom, jak pielęgnować twarz. Zabieg oxybrazji jest szczególnie polecany skórom trądzikowym, a więc działa tam, gdzie występują bakterie typu beztlenowego. Jeżeli one mają kontakt z tlenem, wówczas następuje dezynfekcja tej powierzchni. Są to zabiegi, które możemy wykonywać cały rok. Nie ma niebezpieczeństwa, gdy jest zbyt duże nasłonecznienie lub zbyt niska temperatura. Kontynuacja tej terapia może być całoroczna. Świetnie sprawdza się u osób, które są osobami palącymi. Następuje wówczas intensywne dotlenienie tkanek  mówi w rozmowie z NOWą Monika Pawlicka. Podkreśla, że podawana jest substancja aktywna, dzięki temu do skóry w prosty sposób trafia tlen. Zabiegi są przyjemne i relaksacyjne. Nawet panowie sobie chwalą zabiegi dodaje kosmetolog. Każdy po zabiegu od razu zauważa aksamitną skórę. Wychodząc z gabinetu, od razu widzimy efekt rozświetlenia i wygładzenia  twierdzi. Polecane jest wykonanie trzech zabiegów w odstępie tygodniowym. Następnie raz na dwa miesiące wykonanie zabiegu w celu podtrzymania efektu.

toyota Yaris

Oxybrazja to niezwykła metoda odmładzania i rewitalizacji skóry. Dzięki jej stosowaniu skóra odbudowuje się i regeneruje. Zabieg polega na intensywnym złuszczaniu martwych komórek naskórka za pomocą tlenu oraz aplikowanego pod ciśnieniem strumienia soli fizjologicznej. Przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry wszystkich tych osób, które chcą efektywnie pielęgnować cerę. Zabieg ten wykonywany jest „na mokro” i „na zimno”, dlatego polecany jest osobom o skórze naczyniowej i szczególnie wrażliwej. Daje przyjemne uczucie chłodu i ukojenia, które sprawdza się rewelacyjnie w upalne dni.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.