- Reklama -

Tenisowe rozgrywki

Z udziałem 20 zawodniczek i zawodników w miniony weekend w Józefowie odbył się ósmy Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza. Wszyscy uczestnicy reprezentowali gminę Józefów, a rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych.

Spośród młodszych tenisistek z klas I-III szkół podstawowych najlepiej spisała się Aleksandra Gmyz, druga była Maja Sikora, a trzecie miejsce zajęła Gabriela Surmacz. Wśród chłopców zwyciężył Hubert Słupski przed Bartłomiejem Droździelem i Miłoszem Słupskim.

- Reklama -

W kategorii uczniów klas IV-VIII najlepszą tenisistką okazała się Lilianna Łokaj, na drugim miejscu rywalizację zakończyła Weronika Lal, a na trzecim Nikola Buczkowska. Turniej chłopców wygrał Hubert Chodara, na drugiej pozycji uplasował się Krzysztof Buczkowski, a na trzecim stopniu podium stanął Kacper Łepik.

Zwycięzcy otrzymali puchary, a wszyscy uczestnicy medale i dyplomy. Wręczali je trener tenisa ziemnego Artur Zawiślak oraz Alicja Kusak, wiceprezes Uczniowskiego Klubu Sportowego „Herkules”, działającego przy Szkole Podstawowej w Józefowie, który zorganizował turniej przy wsparciu Gminy Józefów.

*

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.