- Reklama -

Tenisiści z pucharami

Reprezentanci Józefowa zdominowali tegoroczny Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza. W organizowanych po raz szósty zawodach zdobyli 10 spośród 11 medali.

Tenisiści z pucharamiDo rywalizacji, która odbywała się w czterech kategoriach wiekowych, przystąpiło łącznie 25 zawodniczek i zawodników z Józefowa i Biłgoraja.

W najmłodszej grupie uczniów klas I – III szkół podstawowych, zwyciężył Hubert Słupski, druga była Sara Kraczek, a trzeci Norbert Kluczkowski.

Spośród uczestników ze starszych klas "podstawówek" najlepszy okazał się Hubert Chodara, na drugim stopniu podium stanął Krzysztof Gumiennik, a na trzeciej pozycji zawody ukończyła Olga Kusztykiewicz.

- Reklama -

W kategorii gimnazjalistów złoto wywalczył Mikołaj Kraczek, który okazał się lepszy od Ireneusza Szpindy.

Natomiast w grupie uczniów szkół ponadgimnazjalnych i dorosłych tenisistów triumfował Dawid Giełczyk, drugie miejsce zajął jedyny medalista spoza Józefowa – Filip Chudy z Biłgoraja, a trzeci był Tomasz Jaworowski.

Zawodnicy, którzy zajęli trzy pierwsze miejsca zostali uhonorowani medalami i dyplomami, a zwycięzcy poszczególnych kategorii odebrali także puchary.

Zawody zorganizował prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego "Herkules" Tomasz Kukiełka przy wsparciu finansowym Urzędu Miejskiego i pod patronatem Burmistrza Józefowa.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.