- Reklama -

- Reklama -

Tenisiści z pucharami

Ponad 20 zawodniczek i zawodników zagrało w tegorocznym Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Józefowa. Organizowane po raz siódmy zawody stały na wysokim poziomie, a rywalizacja odbywała się w czterech kategoriach wiekowych.

W najmłodszej, w której występowali uczniowie z klas I – III podstawówek, zwyciężył Hubert Słupski, drugi był Jakub Bednarczyk, a na trzecim stopniu podium stanęli Kamil Wlaź i Nikola Buczkowska.

Spośród ich starszych kolegów z klas IV – VI najlepiej spisał się Hubert Chodara, na drugiej pozycji zawody ukończył Miłosz Wojciechowski, a na trzeciej – Kacper Łepik.

- Reklama -

W grupie siódmoklasistów i gimnazjalistów puchar Burmistrza odebrał Kacper Mielniczek, drugi był Mikołaj Kraczek, a trzecie miejsce zajął Ireneusz Szpinda.

Największymi umiejętnościami i doświadczeniem wykazali się zawodnicy, którzy startowali w kategorii uczniów szkół ponadgimnazjalnych i dorosłych. Zawody w tej kategorii wygrał jedyny zwycięzca spoza Józefowa – Filip Chudy z Biłgoraja, a kolejne miejsca na podium przypadły Dawidowi Giełczykowi i Tomaszowi Jaworowskiemu.

Turniej otworzyli dyrektor Szkoły Podstawowej w Józefowie Edyta Nieśpiał i prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego „Herkules” Tomasz Kukiełka, który wręczał trofea zwycięzcom.

Zmagania tenisistów współfinansowała Gmina Józefów.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.