- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Tego w Potoku Górnym jeszcze nie było

W Potoku Górnym będzie ... kino sferyczne. Co takiego?! Zamiast tradycyjnego, płaskiego ekranu, wykorzystuje sferyczne ekrany lub projekcje na kopule, które otaczają widza zewsząd. Pierwszy seans dla młodych mieszkańców gminy już w najbliższy piątek (12.07).

- Reklama -

– Prezentowane filmy są starannie dostosowane do wieku dzieci i obejmują różnorodne tematy, takie jak przygoda, przyroda, ekologia, a także treści edukacji społecznej, np. tolerancja, empatia, współpraca i kompromis. Pokazy odbywają się w nadmuchiwanej kopule, zapewniając pełne wrażenie 360 stopni (3D). Do kopuły wpuszczamy jednorazowo ok 25 dzieci. Czas trwania filmów wynosi około 30 minut, ale dla najmłodszych (3-latków) mamy krótsze filmy trwające około 20 minut, po których następuje krótka 10-minutowa pogadanka z każdą grupą – tłumaczą organizatorzy.
urząd MArszałkowski projekt

Pokazy w najbliższy piątek od godziny 12:00 w remizie OSP w Potoku Górnym lub w Amfiteatrze, w zależności od warunków pogodowych. Ilość pokazów uzależniona od ilości chętnych. Wiek uczestników od 3 do 15 lat. Cena biletu 20 zł. Zapisy i informacja w Gminnym Ośrodku Kultury w Potoku Górnym lub telefonicznie pod numerem /84/ 685 25 48 w godz. 8.00-16.00.

 

foto: zdjęcie ilustracyjne

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.