- Reklama -

- Reklama -

Teatr, koncert i zabawa na Andrzejki w Księżpolu

- Reklama -

W ostatnią sobotę listopada Gminny Ośrodek Kultury w Księżpolu wraz z Gminną Biblioteką Publiczną zaprosili mieszkańców na trzecią edycję Spotkania Teatralno-Biesiadnego. Na początku ze swoim spektaklem „Gość nieoczekiwany” zaprezentował się przed księżpolską widownią zespół teatralny z Tarnogrodu. Aktorzy zafascynowali zebraną publiczność wspaniałą grą aktorską, doskonale przygotowanymi strojami i dekoracjami, a także głębokim przekazem sztuki.
W drugiej części spotkania na scenie wystąpiły miejscowe zespoły: działająca od niedawna „Plejada” oraz zespół „Konwalia”. Goście mogli wysłuchać w ich wykonaniu znanych i lubianych utworów.
Po części koncertowej i uczcie dla zmysłów przyszedł czas na biesiadę. Do dalszej zabawy zapraszała wszystkich gości dyrektor GOK-u Irena Łysa. Organizatorzy naszykowali suty poczęstunek: pierożki z różnym nadzieniem, barszczyk, pierogi gryczane, mięsiwa i ciastka. Nie zabrakło także potańcówki przy muzyce zespołu Face Love.
Wspólna zabawa trwała, jak to zwyczaj nakazuje, do północy. Stała się okazją nie tylko do spędzenia wieczoru przy muzyce i tańcu, ale i do integracji mieszkańców i artystów.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.