- Reklama -

Te filmiki robią wrażenie!

Rozmawiamy z Kubą Gąsiorowskim z Another View Studio.

NOWa Gazeta Biłgorajka: Skąd pomysł na tego typu filmiki i taką działalność? Zastanawia mnie, skąd czerpiecie inspiracje do tworzenia?

Kuba Gąsiorowski: – Nie mieliśmy żadnej osoby, która by nas inspirowała. Często dużo podróżowaliśmy i zawsze zabieraliśmy ze sobą aparat. Zaczęliśmy nagrywać krótkie dynamiczne filmiki z naszych wyjazdów. Wtedy nawet nie przyszło nam do głowy, że powstanie z tego coś więcej.

– Czy to jest nadal Wasze hobby, czy może już pomysł na biznes?

– Początkowo było to tylko i wyłącznie nasze hobby, jednak coraz więcej osób pytało nas, czy bylibyśmy w stanie coś dla nich nagrać. Trudno było odmówić, więc z potrzeby rynku nasze hobby przerodziło się w sposób na biznes.

– Robiąc filmy, jakimi zasadami się kierujecie? Czy pomysły czerpiecie także z Internetu, od kolegów po fachu?

– Trudno powiedzieć. Zazwyczaj oglądamy sporo różnych filmów, analizujemy je. Staramy się jednak nie kopiować pomysłów, tylko kreować swój własny styl. Od pewnego czasu posiadamy drona, co ułatwia nam łamanie wszelkich barier które nas ograniczały, oraz daje sporą przewagę na rynku.

- Reklama -

– Czy Wasze filmiki kierujecie do określonej grupy ludzi? Inaczej, dla kogo nagrywacie filmiki i czy odczuwacie zainteresowanie Waszą działalnością?

– Zdecydowanie z tygodnia na tydzień nasza popularność rośnie, dostajemy coraz więcej ofert, co jeszcze bardziej motywuje nas do pracy i dalszego rozwoju. Nie mamy określonej grupy osoby, do której chcielibyśmy dotrzeć. Aktualnie nagrywamy teledyski, wesela, reklamy, coraz więcej mamy zapytań o nagrywanie eventów „z lotu ptaka”.

– Pomysł na biznes już jest. Teraz pora na rozwinięcie skrzydeł. Co planujecie w najbliższym czasie?

– Planujemy zakup profesjonalnego elektronicznego stabilizatora obrazu oraz kranu kamerowego. Ponadto wychodzimy z założenia, że karma wraca, ile dasz od siebie, tyle dostaniesz sam, a więc mamy w planach stworzyć fundację „another weekend foundation”. Nie byłaby to typowo charytatywna fundacja. Każdy może pomagać na swój sposób, my chcemy wspierać młode kreatywne osoby, które chcą się „wybić”, ale jak sami wiemy, początki bywają trudne, dlatego chcemy ułatwić takim osobom drogę do sukcesu. Już od pewnego czasu wspieramy młodych lokalnych artystów, co można zauważyć na naszym fanpage`u.

– Naszych Czytelników z pewnością zainteresują Wasze filmiki. Gdzie można Was znaleźć i obejrzeć?

– Aktualnie pracujemy nad stroną internetową. Najłatwiej nas znaleźć poprzez Facebook, Facebook.com/anotherviewstudio tutaj znajdziecie najwięcej naszych filmów oraz aktualne informacje o nas. Ewentualnie można się z nami kontaktować drogą mailową anotherviewstudio@gmail.com lub telefonicznie 501 137 194.

– Życzymy powodzenia, a naszych Czytelników zapraszamy do obejrzenia Waszych filmików. Dziękuję za rozmowę.

– Dziękuję. 

 

 

Kreatywne filmy do obejrzenia na fanpage”u AVS:
https://www.facebook.com/AnotherViewStudio/timeline

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.