- Reklama -

- Reklama -

Tarnogród zaprasza na spektakl. Wygląda ciekawie

Ładny spektakl szykuje się w Tarnogrodzie. To będzie przedstawienie z piosenkami niezapomnianego Grzegorza Ciechowskiego, słynnego Obywatela GC i lidera grupy Republika. Spektakl 20 listopada o godzinie 19:00 w Tarnogrodzkim Ośrodku Kultury. Bilety już są.

- Reklama -

Spektakl to artystyczny felieton o czasach PRL-u i jednocześnie autorski zapis zmagań artysty w walce o niezależność w obliczu cenzury.W przedstawieniu usłyszymy zarówno te najbardziej znane, jak i mniej eksploatowane przez stacje radiowe piosenki Ciechowskiego.

Wybrzmią: Śmierć w bikini, Biała flaga, Mamona, Nieustanne tango, Nie pytaj o Polskę, Arktyka, My lunatycy, Psy Pawłowa, Hibernatus, Znak „=”, Tu jestem w niebie.

- Reklama -

Utwory układają się w opowieść o oczekiwaniach, marzeniach, rozterkach, lękach i pragnieniach młodych ludzi. Spektakl powstał jako egzamin podsumowujący letnią sesję III roku Wydziału Aktorskiego warszawskiej Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza. W latach 2018–2021 był pokazywany na deskach Teatru Narodowego; od marca 2022 został włączony do repertuaru Teatru.

Spektakl 20 listopada o godzinie 19:00 w Tarnogrodzkim Ośrodku Kultury. Bilety już są.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.