- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Tarnogród włączył nowe oświetlenie (zdjęcia).

Tarnogród włączył dziś nowe oświetlenie. Lampy pojawiły się przy remontowanej DW 835. - Najważniejsze, że od dzisiaj będzie jasno. W końcu udało się dopiąć wszystkie formalności i droga będzie oświetlona. To wszystko już długo trwało, ale wreszcie się udało - mówi nam burmistrz Tarnogrodu, Paweł Dec.

- Reklama -

Od teraz nawet wieczorem widać, co się dzieje w Tarnogrodzie. Mieszkańcy nie zasną.

– W końcu się udało, ale długo to trwało. To jest przynajmniej 1,5 miesiąca za długo, ale dzisiaj mieszkańcy Tarnogrodu mogą w końcu wyjść na ulicę i zobaczyć jak to wygląda. Mam nadzieję, że widać różnicę i jest znacznie widniej.

urząd MArszałkowski projekt

Na jakim odcinku pojawiło się oświetlenie?

To jest od granic Tarnogrodu, czyli od zjazdu w kierunku oczyszczalni, aż po sam wyjazd z miasta, czyli niemal pod sam zjazd w stronę Luchowa Górnego. Sam jestem ciekaw opinii mieszkańców, bo nie ma mnie akurat w Tarnogrodzie, jestem na urlopie. Mam nadzieję, że spełni to oczekiwania mieszkańców, bo nowa i oświetlona w nocy ulica, też ma swój niepowtarzalny urok.

Jak w prawdziwym mieście.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Nam chodzi przede wszystkim o bezpieczeństwo mieszkańców Tarnogrodu. Tutaj bezwzględnie, po to jest potrzebne oświetlenie. Choć w przyszłym tygodniu, będziemy zastanawiać się, jak to wszystko rozplanować i jakie ulice, w jakich godzinach będą oświetlone.

Oszczędności będą.

Tak jak wszędzie, tak jak w innych gminach i samorządach. Jesteśmy zobligowani do tego, żeby poczynić oszczędności w stosunku do zeszłego roku. Chodzi o 10% w zużyciu energii. Zresztą wszyscy widzą co się dzieje na świecie i chyba nikogo nie trzeba przekonywać o konieczności takich działań. Energię musimy oszczędzać gdzie to tylko możliwe, żeby nam jej nie zabrakło. Ale zrobimy to tak, żeby to było jak najmniej uciążliwe dla mieszkańców Tarnogrodu.

 

- Reklama -

3 Komentarze
  1. Adam mówi

    Wlaczyli oswietlenie 11 paź chyba tylko po to zeby gazeta mogla zdjecia zrobic bo juz nastepnego dnia bylo ciemno

  2. Edek mówi

    A co z węglem? Czy już zamówiony?Zakład komunalny ma wszystko co potrzebne do sprzedaży węgla.

  3. Marek mówi

    Robicie wielki sukces z tego ze gmina wypełnia swój obowiązek. A Dec się chwali jakby sam te lampy postawił. Poziom żenady-WYSOKI.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.