- Reklama -

- Reklama -

Tarnogród reprezentował Lubelszczyznę. Z jakim skutkiem?

Na kortach Narodowego Centrum Szkoleniowego Polskiego Związku Tenisowego w Kozerkach pod Warszawą odbył się Ogólnopolski Finał Talentiady 2023. W zawodach wzięło udział szesnaście drużyn z całej Polski, w tym reprezentujący Lubelszczyznę, uczniowie z UKS "Junior" Tarnogród. Są i wyniki.

- Reklama -

W ogólnopolskim finale Talentiady, wystąpiło po 8 najlepszych zespołów z dwóch półfinałów rozegranych w Poznaniu i Radomiu. To drużyny z: Poznania (3), Zduńskiej Woli, Zielonej Góry, Bielska Białej, Kalisza, Puszczykowa, Warszawy (3), Radomia (2), Łęcznej, Torunia i Tarnogrodu.

Po trzech dniach zmagań sportowych nasza drużyna zajęła w końcowej klasyfikacji XI miejsce.
Był to już piąty występ zawodników UKS „Junior” w Ogólnopolskim Finale Talentiady w historii tych rozgrywek i na pewno kolejny udany.
Zwycięzcami zawodów finałowych zostali zawodnicy PT Olimpia z Poznania, drugie miejsce przypadło AT Masters z Radomia, a trzecie zawodnikom Klubu Tenisowego WTS DeSki z Warszawy. W nagrodę za awans do finałów wszyscy zawodnicy otrzymali pakiety startowe z drobnymi upominkami, pamiątkowe medale, dyplomy oraz wzięli udział w wycieczce do Centrum Kopernika w Warszawie.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

UKS „Junior” Tarnogród reprezentowali: Amelia Magoch, Zofia Bryła, Olga Bartosz, Szymon Przytuła, Dominik Dziedzic i Bartosz Dziedzic.
-Mamy nadzieję, że tegoroczne wyniki zmobilizują młodszych zawodników do rozwoju i doskonalenia własnych umiejętności, aby godnie reprezentować nasz klub, szkołę i miasto Tarnogród w przyszłorocznych rozgrywkach Talentiady – podsumowuje Szkoła Podstawowa w Tarnogrodzie.

 

 

 

 

 

foto: Szkoła Podstawowa w Tarnogrodzie

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.