kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

Tarnogród ostrzega mieszkańców

W kolejnej gminie Ziemi Biłgorajskiej pojawiły się tajemnicze ulotki. Urzędnicy z Tarnogrodu zareagowali błyskawicznie: - Apelujemy do mieszkańców o rozwagę i zachowanie czujności oraz dokładną analizę zawieranych umów - apeluje Urząd Miasta. To na wszelki wypadek, bo w razie ewentualnych skarg i reklamacji, urzędnicy nic już nie mogą zrobić.

- Reklama -

Na terenie Gminy Tarnogród dystrybuowane są ulotki informacyjne (zawiadomienia) dotyczące dofinansowania do remontów domów jednorodzinnych. Część mieszkańców jest przekonana, że to inicjatywa Urzędu Miasta:

Informujemy, że Gmina Tarnogród nie współpracuje z firmami zewnętrznymi oferującymi dofinansowania oraz prace termomodernizacyjne. Apelujemy do mieszkańców o rozwagę i zachowanie czujności oraz dokładną analizę zawieranych umów. Informujemy również, że od 2018 r. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie realizuje Program Priorytetowy Czyste Powietrze, który swoim zakresem obejmuje dofinansowanie do wymiany pieca źródła ciepła oraz termomodernizację budynków jednorodzinnych. Program zaplanowany jest do 30 czerwca 2027 r. a nabór wniosków odbywa się w trybie ciągłym. W przypadku wątpliwości zachęcamy Państwa do kontaktu z Urzędem Miejskim w Tarnogrodzie: tel. 84 689 71 61 – przekazują urzędnicy.

toyota Yaris

Tuż przed weekendem dokładnie taki sam apel przekazał Urząd Gminy Obsza. Tam podobne ulotki też się pojawiły.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.