- Reklama -

- Reklama -

Tarnogród dostał zastrzyk pieniędzy. Pójdą na drogi

Tarnogród dostał ponad 930 tysięcy złotych na dwie inwestycje drogowe. Jedna w samym mieście, druga w miejscowości Różaniec Pierwszy. Pieniędzy nikt już nie zabierze, bo umowa została podpisana. To środki z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Na co zostaną wydane?

- Reklama -

W Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie przedstawiciele Gminy Tarnogród: z-ca burmistrza Tarnogrodu Tomasz Legieć, oraz skarbnik – Aneta Dziduch podpisali z Wojewodą Lubelskim Lechem Sprawką umowy na realizację 2 zadań w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w 2023 r. na łączną kwotę 932 247,31 zł.
Zadania obejmują: „Rozbudowę drogi gminnej nr 109510L ul. Kościuszki w Tarnogrodzie oraz budowę drogi gminnej w Tarnogrodzie”, a także „Przebudowę drogi gminnej w miejscowości Różaniec Pierwszy”.
– Cieszymy się, z otrzymanych środków z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. To dodatkowe wsparcie dla naszego samorządu przy budowie i modernizacji dróg, które przyczynia się głównie do poprawy poziomu życia mieszkańców, poprzez m.in. poprawę infrastruktury drogowej w Gminie Tarnogród – podkreśla Paweł Dec – Burmistrz Tarnogrodu.
fot: UM w Tarnogrodzie

- Reklama -

3 Komentarze
  1. maxsia mowi mówi

    A w Potoku buduja basen ?

  2. Luko mówi

    Światłowody mogliby zrobić na głównej drodze, remont zrobiony i zamiast za jednym zamachem położyć kable to zostawione bez niczego.

  3. Bożena mówi

    przydałaby się ścieżka rowerowa z Różaniec Szkoła do Różaniec Centrum,chociazby

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.