- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Tanie pożyczki na rozwój, nawet do miliona złotych (audio)

W środę 22 stycznia w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Biłgoraju odbyło się spotkanie z przedstawicielem Banku Gospodarstwa Krajowego. Dzięki wsparciu unijnemu, dla powstających przedsiębiorstw BGK proponuje 96 tys. zł nisko oprocentowanej pożyczki, a istniejące już firmy na swój rozwój mogą ubiegać się nawet o kwotę 1 miliona złotych.

Andrzej Hlawacik, Specjalista, Departament Instrumentów Finansowych Bank Gospodarstwa Krajowego: 

Dla osób, które mają pomysły na biznes, szukają dobrego, ciekawego, dostępnego finansowania bank oferuje mikro pożyczkę na rozpoczęcie działalności gospodarczej do 96 tysięcy, symbolicznie oprocentowaną 0,37 w skali roku na 7 lat z możliwością sześciomiesięcznej karencji – proponuje Andrzej Hlawacik Bank Gospodarstwa Krajowego Departament Instrumentów Finansowych. – Oferta skierowana jest dla osób, które chcą rozwinąć swój biznes. Oczywiście, zainteresowanie jest bardzo duże, ponieważ to oprocentowanie i ta pożyczka jest bardzo atrakcyjna i ona jest skierowana właśnie dla takich osób, które szukają kapitału na własny pomysłdodaje. 

Aby skorzystać z pożyczki należy spełnić kilka warunków: być bezrobotnym, mieć powyżej 30 roku życia, preferowane są osoby długotrwale bezrobotne, ale mogą być również pracujące, zarabiające poniżej minimum, osoby z niepełnosprawnościami, osoby o niskich kwalifikacjach.

Atrakcyjną propozycję pożyczek bank przygotował również dla działających już przedsiębiorstw, maksymalna kwota pożyczki to 1 milion złotych (nagranie poniżej):

– Dla przedsiębiorców, oferujemy na rozwój małe od 10 tysięcy do 250 tysięcy i duże pożyczki od 250 tys. do miliona złotych, są one oprocentowane trochę wyżej bo 1.84 %, ale to jest cały koszt tej pożyczki i to jest na 7 lat,  z sześciomiesięcznym okresem karencji. Mamy również pożyczkę na rozwój turystyki do pół miliona i jest oprocentowana również 1.84 – dodaje.

- Reklama -

O potrzebie wsparcia dla firm opowiada jeden z uczestników spotkania, przedsiębiorca z Biłgoraja Jacek Patro

W obecnych czasach, każda złotówka szczególnie dla młodych osób się liczy, ponieważ ciężko o dobrze płatną pracę i młodzi ludzie mają dużo pomysłów, a niestety też jest ogromne ryzyko. Dlatego, jeżeli jest wsparcie finansowe z zewnątrz, to wtedy takim osobom jest łatwiej podjąć to ryzyko. Łatwiej jest wystartować z takim dodatkowym wsparciem i na pewno jest to dobry pomysł i powinno być jak najwięcej realizowanego takiego wsparcia dla młodych osób. I nie tylko, bo  starsze osoby też mają pomysły i też powinny korzystać – mówi Jacek Patro, jeden z uczestników spotkania. – Nawet osoby, które gdzieś wypadły z obiegu, z pracy, albo chcą rozwinąć swoją działalność to wsparcie finansowe dla takich osób jest jak najbardziej wskazane i jak najbardziej może dać pozytywne skutki. Wstrzelić się obecnie w rynek jest bardzo ciężko, ponieważ tak naprawdę jest bardzo szeroka oferta dla klienta i chyba w tej chwili jedynie uatrakcyjnienie swojej oferty może dać dodatkowy efekt uchwycenia kolejnego klienta – dodaje przedsiębiorca z Biłgoraja.

Spotkanie składało się z dwóch części. Pierwsza – merytoryczna poświęcona była mikro pożyczce unijnej, dzięki której można sfinansować  koszty związane z rozpoczęciem działalności gospodarczej. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzieli się o warunkach jakie należny spełnić aby ją otrzymać. Z kolei druga część  miała charakter warsztatowy, podczas której ekspert BGK omówił i przedstawił potrzebne wnioski i załączniki jakie należy złożyć, aby móc uzyskać preferencyjną pożyczkę.

- Reklama -

1 komentarz
  1. Thomas Brian mówi

    Witam wszystkich, jestem Thomas Brian, mieszkaniec / obywatel Stanów Zjednoczonych Ameryki. Mam 52 lata, jestem przedsiębiorcą / biznesmenem. Kiedyś miałem trudności z finansowaniem swojego projektu / biznesu, gdyby nie mój dobry przyjaciel, który przedstawił mnie Pani Celinie Medalion, aby uzyskać pożyczkę w wysokości 550 000 USD od swojej firmy. Kiedy skontaktowałem się z nimi, zajęło tylko 48 godzin, zanim moja pożyczka została zatwierdzona i przelana na moje konto. Nawet ze złą historią kredytową nadal oferują ci swoje usługi. Oferują również wszelkiego rodzaju pożyczki, takie jak pożyczki biznesowe, pożyczki mieszkaniowe, pożyczki osobiste, pożyczki samochodowe. Nie wiem, jak im dziękować za to, co dla mnie zrobili, ale Bóg wynagrodzi ich w chwale według swego bogactwa. Jeśli potrzebujesz pilnej pomocy finansowej, skontaktuj się z nimi już dziś za pośrednictwem strony internetowej: https://medallonfinance.wixsite.com/finance Email (medallonfinancia@gmail.com) medallonfinancia@hotmail.com lub przez WhatsApp +15596536478 LUB +79841104089 lub telefonicznie pod numerem +12536550068. po więcej informacji.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.