- Reklama -

- Reklama -

Tanew Majdan Stary wzmacnia zespół

Trzech nowych piłkarzy wzmocni Tanew Majdan Stary przed rundą wiosenną. Dwaj to zawodnicy Łady Biłgoraj, trzeci występował ostatnio w czwartoligowym Gromie Różaniec. Piłkarzy Tanwi niespodziewanie czeka walka o utrzymanie w zamojskiej klasie okręgowej.

- Reklama -

Piłkarze Tanwi rozpoczęli wiosnę jako pierwsi w „okręgówce”, odrabiając zaległości jeszcze z rundy jesiennej. I mimo, że prowadzili w Bełżcu 2:0, zremisowali pierwszy mecz 2:2:

– To boisko w Bełżcu nie powinno być dopuszczone do jakiejkolwiek gry w piłkę nożną. Dla mnie to jest skandal i nie ma to nic wspólnego z grą w piłkę nożną – mówią nam oburzeni działacze Tanwi.

- Reklama -

Tym bardziej, że podopiecznych Bogdana Antolaka niespodziewanie czeka na wiosnę walka o utrzymanie w klasie okręgowej. Tanew przed rundą rewanżową wzmocni trzech nowych zawodników. To Kacper Działo z Gromu Różaniec, Bartek Kutryn z Łady Biłgoraj, oraz Dominik Skubisz także z Łady Biłgoraj. Prawdopodobnie dwóch zawodników grających do tej pory na rezerwie, pożegna się z Tanwią. Czy ktoś jeszcze dołączy do zespołu? – Być może jeszcze dwóch zawodników. Prowadzimy rozmowy, ciężki rozmowy, ale dwóch piłkarzy z okręgówki może nas jeszcze wzmocnić – zapowiada kierownik zespołu Ryszard Dziura.

 

 

 

- Reklama -

2 Komentarze
  1. ad mówi

    Wzmacniać drużynę bez honoru i ambicji? Po co?

  2. Anonim mówi

    To co się dzieje wokół w tej „gminnej” piłce nożnej jest chore! Do oburzonych „działaczy” – jaka liga takie boiska!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.