- Reklama -

- Reklama -

Talent z Ziemi Biłgorajskiej w The Voice Kids (video)

Mieszka w Długim Kącie (gm.Józefów) i nazywa się Szymon Hałasa. Możliwe, że już wkrótce o tym młodym człowieku będzie sporo ... hałasu. Młody mieszkaniec powiatu biłgorajskiego pokaże się przed całą Polską i wystąpi w najbliższym programie The Voice Kids w TVP. Emisja w sobotę (23.03) w telewizyjnej dwójce.

- Reklama -

Trwa siódme edycja The Voice Kids. Programu, w którym pojawiają się także utalentowani młodzi ludzie z Ziemi Biłgorajskiej. Tak będzie i tym razem:

-Już w najbliższą sobotę (23 marca) na TVP2 będziecie mogli zobaczyć mój występ! Gorąco zachęcam Was do oglądania, bo będzie się działo. Trzymajcie kciuki Kochani! – potwierdza Szymon Hałasa z gminy Józefów.

urząd MArszałkowski projekt

Dla młodego mieszkańca Długiego Kątu śpiewanie to żaden debiut, bo z sukcesami robi to od dawna. Już na początku tego roku zdążył zdobyć Grand Prix w międzypowiatowym przeglądzie kolęd w Krzeszowie. Zresztą podobnych nagród i wyróżnień nazbierało się znacznie więcej.

The Voice Kids to program telewizyjny typu talent show, emitowany na antenie TVP2 od 1 stycznia 2018, oparty na niderlandzkim formacie o tej samej nazwie. Program odniósł spektakularny sukces na całym świecie i jest emitowany już w prawie 30 krajach na całym świecie.

Na trzech fotelach trenerów zasiadają znani artyści (u nas: Cleo, Natasza Urbańska, oraz Tomson i Baron), którzy przesłuchują śpiewające dzieci i kompletują swoje drużyny do etapu Bitew i Sing Offów.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

A to mała próbka umiejętności Szymka, za którego mocno trzymamy kciuki.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.