- Reklama -

- Reklama -

Tak zagra piłkarska klasa okręgowa. Jest terminarz rozgrywek

Jest terminarz zamojskiej piłkarskiej klasy okręgowej. Ważny, bo mamy kilka zespołów z powiatu biłgorajskiego, z Ładą 1945 Biłgoraj na czele. Sezon 2022/2023 rozpoczyna się w weekend 13-14 sierpnia. Zobaczcie kto z kim zagra.

- Reklama -

Kolejka 1 – 13-14 sierpnia

Unia Hrubieszów Omega Stary Zamość
Orkan Bełżec Tanew Majdan Stary
Graf Chodywańce Włókniarz Frampol
Łada 1945 Biłgoraj Olimpiakos Tarnogród
Huczwa Tyszowce Hetman Zamość
Korona Łaszczów Igros Krasnobród
Pogoń 96 Łaszczówka Granica Lubycza Królewska
Olimpia Miączyn Victoria Łukowa

Kolejka 2 – 20-21 sierpnia

Omega Stary Zamość Victoria Łukowa
Granica Lubycza Królewska Olimpia Miączyn
Igros Krasnobród Pogoń 96 Łaszczówka
Hetman Zamość Korona Łaszczów
Olimpiakos Tarnogród Huczwa Tyszowce
Włókniarz Frampol Łada 1945 Biłgoraj
Tanew Majdan Stary Graf Chodywańce
Unia Hrubieszów Orkan Bełżec

Kolejka 3 – 24 sierpnia

Orkan Bełżec Omega Stary Zamość
Grad Chodywańce Unia Hrubieszów
Łada 1945 Biłgoraj Tanew Majdan Stary
Huczwa Tyszowce Włókniarz Frampol
Korona Łaszczów Olimpiakos Tarnogród
Pogoń 96 Łaszczówka Hetman Zamość
Olimpia Miączyn Igros Krasnobród
Victoria Łukowa Granica Lubycza Królewska

Kolejka 4 – 27-28 sierpnia

Omega Stary Zamość Granica Lubycza Królewska
Unia Hrubieszów Łada 1945 Biłgoraj
Orkan Bełżec Graf Chodywańce
Olimpiakos Tarnogród Pogoń 96 Łaszczówka
Igros Krasnobród Victoria Łukowa
Tanew Majdan Stary Huczwa Tyszowce
Włókniarz Frampol Korona Łaszczów
Hetman Zamość Olimpia Miączyn

Kolejka 5 – 3-4 września

Granica Lubycza Królewska Igros Krasnobród
Victoria Łukowa Hetman Zamość
Huczwa Tyszowce Unia Hrubieszów
Korona Łaszczów Tanew Majdan Stary
Pogoń 96 Łaszczówka Włókniarz Frampol
Graf Chodywańce Omega Stary Zamość
Olimpia Miączyn Olimpiakos Tarnogród
Łada 1945 Biłgoraj Orkan Bełżec

Kolejka 6 – 10-11 września

Omega Stary Zamość Igros Krasnobród
Unia Hrubieszów Korona Łaszczów
Orkan Bełżec Huczwa Tyszowce
Olimpiakos Tarnogród Victoria Łukowa
Graf Chodywańce Łada 1945 Biłgoraj
Tanew Majdan Stary Pogoń 96 Łaszczówka
Włókniarz Frampol Olimpia Miączyn
Hetman Zamość Granica Lubycza Królewska

Kolejka 7 – 17-18 września

Granica Lubycza Królewska Olimpiakos Tarnogród
Victoria Łukowa Włókniarz Frampol
Huczwa Tyszowce Graf Chodywańce
Korona Łaszczów Orkan Bełżec
Igros Krasnobród Hetman Zamość
Pogoń 96 Łaszczówka Unia Hrubieszów
Olimpia Miączyn Tanew Majdan Stary
Łada 1945 Biłgoraj Omega Stary Zamość

Kolejka 8 – 24-25 września

- Reklama -

Omega Stary Zamość Hetman Zamość
Unia Hrubieszów Olimpia Miączyn
Orkan Bełżec Pogoń 96 Łaszczówka
Olimpiakos Tarnogród Igros Krasnobród
Graf Chodywańce Korona Łaszczów
Tanew Majdan Stary Victoria Łukowa
Włókniarz Frampol Granica Lubycza Królewska
Łada 1945 Biłgoraj Huczwa Tyszowce

Kolejka 9 – 1-2 października

Granica Lubycza Królewska Tanew Majdan Stary
Victoria Łukowa Unia Hrubieszów
Huczwa Tyszowce Omega Stary Zamość
Korona Łaszczów Łada 1945 Biłgoraj
Igros Krasnobród Włókniarz Frampol
Pogoń 96 Łaszczówka Graf Chodywańce
Olimpia Miączyn Orkan Bełżec
Hetman Zamość Olimpiakos Tarnogród

Kolejka 10 – 8-9 października

Omega Stary Zamość Olimpiakos Tarnogród
Unia Hrubieszów Granica Lubycza Królewska
Orkan Bełżec Victoria Łukowa
Huczwa Tyszowce Korona Łaszczów
Graf Chodywańce Olimpia Miączyn
Tanew Majdan Stary Igros Krasnobród
Włókniarz Frampol Hetman Zamość
Łada 1945 Biłgoraj Pogoń 96 Łaszczówka

Kolejka 11 – 15-16 października

Granica Lubycza Królewska Orkan Bełżec
Victoria Łukowa Graf Chodywańce
Korona Łaszczów Omega Stary Zamość
Olimpiakos Tarnogród Włókniarz Frampol
Igros Krasnobród Unia Hrubieszów
Pogoń 96 Łaszczówka Huczwa Tyszowce
Olimpia Miączyn Łada 1945 Biłgoraj
Hetman Zamość Tanew Majdan Stary

Kolejka 12 – 22-23 października

Omega Stary Zamość Włókniarz Frampol
Unia Hrubieszów Hetman Zamość
Orkan Bełżec Igros Krasnobród
Huczwa Tyszowce Olimpia Miączyn
Korona Łaszczów Pogoń 96 Łaszczówka
Graf Chodywańce Granica Lubycza Królewska
Tanew Majdan Stary Olimpiakos Tarnogród
Łada 1945 Biłgoraj Victoria Łukowa

Kolejka 13 – 29-30 października

Granica Lubycza Królewska Łada 1945 Biłgoraj
Victoria Łukowa Huczwa Tyszowce
Olimpiakos Tarnogród Unia Hrubieszów
Igros Krasnobród Graf Chodywańce
Pogoń 96 Łaszczówka Omega Stary Zamość
Olimpia Miączyn Korona Łaszczów
Włókniarz Frampol Tanew Majdan Stary
Hetman Zamość Orkan Bełżec

Kolejka 14 – 5-6 listopada

Omega Stary Zamość Tanew Majdan Stary
Unia Hrubieszów Włókniarz Frampol
Orkan Bełżec Olimpiakos Tarnogród
Huczwa Tyszowce Granica Lubycza Królewska
Korona Łaszczów Victoria Łukowa
Pogoń 96 Łaszczówka Olimpia Miączyn
Graf Chodywańce Hetman Zamość
Łada 1945 Biłgoraj Igros Krasnobród

Kolejka 15 – 12-13 listopada

Granica Lubycza Królewska Korona Łaszczów
Victoria Łukowa Pogoń 96 Łaszczówka
Olimpiakos Tarnogród Graf Chodywańce
Igros Krasnobród Huczwa Tyszowce
Olimpia Miączyn Omega Stary Zamość
Tanew Majdan Stary Unia Hrubieszów
Włókniarz Frampol Orkan Bełżec
Hetman Zamość Łada 1945 Biłgoraj

fot. zdjęcie ilustracyjne

- Reklama -

Zostaw odpowiedź