Tak zagra piłkarska klasa A
Jest terminarz zamojskiej piłkarskiej klasy A. A tu w sezonie 2022/2023 zagra kilka zespołów z powiatu biłgorajskiego. Początek rywalizacji w weekend 20-21 sierpnia. Zobaczcie kto rozpocznie rywalizację i kiedy czekają nas derby powiatu.
Kolejka 1 – 20-21 sierpnia |
Relax Księżpol | – | Metalowiec Goraj | |
Delta Nielisz | – | Potok Sitno | |
Sokół Zwierzyniec | – | Olender Sól | |
Andoria Mircze | – | Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) | |
Piast Babice | – | Roztocze Szczebrzeszyn | |
Tarpan Korchów | – | Tur Turobin | |
Huragan Hrubieszów | – | Sparta Łabunie |
Kolejka 2 – 27-28 sierpnia |
Metalowiec Goraj | – | Sparta Łabunie | |
Tur Turobin | – | Huragan Hrubieszów | |
Roztocze Szczebrzeszyn | – | Tarpan Korchów | |
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) | – | Piast Babice | |
Olender Sól | – | Andoria Mircze | |
Potok Sitno | – | Sokół Zwierzyniec | |
Relax Księżpol | – | Delta Nielisz |
Kolejka 3 – 3-4 września |
Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:
Delta Nielisz | – | Metalowiec Goraj | |
Sokół Zwierzyniec | – | Relax Księżpol | |
Andoria Mircze | – | Potok Sitno | |
Piast Babice | – | Olender Sól | |
Tarpan Korchów | – | Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) | |
Huragan Hrubieszów | – | Roztocze Szczebrzeszyn | |
Sparta Łabunie | – | Tur Turobin |
Kolejka 4 – 10-11 września |
Metalowiec Goraj | – | Tur Turobin | |
Roztocze Szczebrzeszyn | – | Sparta Łabunie | |
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) | – | Huragan Hrubieszów | |
Olender Sól | – | Tarpan Korchów | |
Potok Sitno | – | Piast Babice | |
Relax Księżpol | – | Andoria Mircze | |
Delta Nielisz | – | Sokół Zwierzyniec |
Kolejka 5 – 17-18 września |
Sokół Zwierzyniec | – | Metalowiec Goraj | |
Andoria Mircze | – | Delta Nielisz | |
Piast Babice | – | Relax Księżpol | |
Tarpan Korchów | – | Potok Sitno | |
Huragan Hrubieszów | – | Olender Sól | |
Sparta Łabunie | – | Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) | |
Tur Turobin | – | Roztocze Szczebrzeszyn |
Kolejka 6 – 24-25 września |
Metalowiec Goraj | – | Roztocze Szczebrzeszyn | |
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) | – | Tur Turobin | |
Olender Sól | – | Sparta Łabunie | |
Potok Sitno | – | Huragan Hrubieszów | |
Relax Księżpol | – | Tarpan Korchów | |
Delta Nielisz | – | Piast Babice | |
Sokół Zwierzyniec | – | Andoria Mircze |
Kolejka 7 – 1-2 października |
Andoria Mircze | – | Metalowiec Goraj | |
Piast Babice | – | Sokół Zwierzyniec | |
Tarpan Korchów | – | Delta Nielisz | |
Huragan Hrubieszów | – | Relax Księżpol | |
Sparta Łabunie | – | Potok Sitno | |
Tur Turobin | – | Olender Sól | |
Roztocze Szczebrzeszyn | – | Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) |
Kolejka 8 – 8-9 października |
Metalowiec Goraj | – | Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) | |
Olender Sól | – | Roztocze Szczebrzeszyn | |
Potok Sitno | – | Tur Turobin | |
Relax Księżpol | – | Sparta Łabunie | |
Delta Nielisz | – | Huragan Hrubieszów | |
Sokół Zwierzyniec | – | Tarpan Korchów | |
Andoria Mircze | – | Piast Babice |
Kolejka 9 – 15-16 października |
Piast Babice | – | Metalowiec Goraj | |
Tarpan Korchów | – | Andoria Mircze | |
Huragan Hrubieszów | – | Sokół Zwierzyniec | |
Sparta Łabunie | – | Delta Nielisz | |
Tur Turobin | – | Relax Księżpol | |
Roztocze Szczebrzeszyn | – | Potok Sitno | |
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) | – | Olender Sól |
Kolejka 10 – 22-23 października |
Metalowiec Goraj | – | Olender Sól | |
Potok Sitno | – | Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) | |
Relax Księżpol | – | Roztocze Szczebrzeszyn | |
Delta Nielisz | – | Tur Turobin | |
Sokół Zwierzyniec | – | Sparta Łabunie | |
Andoria Mircze | – | Huragan Hrubieszów | |
Piast Babice | – | Tarpan Korchów |
Kolejka 11 – 29-30 października |
Tarpan Korchów | – | Metalowiec Goraj | |
Huragan Hrubieszów | – | Piast Babice | |
Sparta Łabunie | – | Andoria Mircze | |
Tur Turobin | – | Sokół Zwierzyniec | |
Roztocze Szczebrzeszyn | – | Delta Nielisz | |
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) | – | Relax Księżpol | |
Olender Sól | – | Potok Sitno |
Kolejka 12 – 5-6 listopada |
Metalowiec Goraj | – | Potok Sitno | |
Relax Księżpol | – | Olender Sól | |
Delta Nielisz | – | Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) | |
Sokół Zwierzyniec | – | Roztocze Szczebrzeszyn | |
Andoria Mircze | – | Tur Turobin | |
Piast Babice | – | Sparta Łabunie | |
Tarpan Korchów | – | Huragan Hrubieszów |
Kolejka 13 – 11 listopada |
Huragan Hrubieszów | – | Metalowiec Goraj | |
Sparta Łabunie | – | Tarpan Korchów | |
Tur Turobin | – | Piast Babice | |
Roztocze Szczebrzeszyn | – | Andoria Mircze | |
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) | – | Sokół Zwierzyniec | |
Olender Sól | – | Delta Nielisz | |
Potok Sitno | – | Relax Księżpol |
info: 90minut.pl/fot: Relax Księżpol