- Reklama -

- Reklama -

Tak bawiła się Biszcza. A jak pomogła? (foto)

Pyszne ciasta, koło fortuny, koncerty, zumba i moc atrakcji dla młodszych i starszych, tak wyglądał wczorajszy jesienny piknik w Biszczy. I może nie było wielkiej frekwencji, ale przez całe popołudnie w sumie sporo osób przewinęło się przez namiot, pod którym trwała impreza, by wesprzeć potrzebujących Adasia Iwanejko i Darka Wróbla.

- Reklama -

 

Wczoraj (08.10) nad zalewem w Biszczy odbył się piknik charytatywny dla Adasia Iwanejko i Darka Wróbla. Był pokaz mody  ZOBACZ TUTAJ, kiermasz ciast ,kiełbaski,  loteria „Koło Fortuny”. Nie zawiedli też wolontariusze, którzy pomimo silnego wiatru, stali z puszkami i zbierali pieniążki dla potrzebujących Adasia i Darka.

 

Na scenie wystąpili  Michalina Lipińska i Irek Kuśmierczak.  Była też zumba z Dagmarą Wytrykus.

 

– Bardzo dziękuję Wam wszystkim za wczorajsze przybycie i wsparcie Adasia Iwanejko I Darka Wróbla, choć pogoda nie dopisywała ale wy Serduszka zawsze przyjdziecie wesprzecie. To od Was biorę siły na organizację bo wiem, że wy nigdy nie zawiedziecie zawsze przychodzić i zawsze wspieracie Potrzebujących – mówi Marzena Banach, współorganizatorka wydarzenia.

 

Dziękuję naszym sponsorom za wsparcie inicjatywy.  Pieniążki jeszcze nie zostały policzone ale jak tylko będą, to powiadomimy was o kwocie, jaką  dzięki Wam zebraliśmy – dodaje.

 

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Przypominamy, że Adasia i Darka można wspierać nie tylko przy okazji imprez charytatywnych. Obaj mają założone zweryfikowane zbiórki, na które można wpłacać datki:

 

ZBIÓRKA ADASIA

ZBIÓRKA DARKA

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.