- Reklama -

- Reklama -

Tak prezentuje się nasza piękność. Biłgorajanka zostanie Miss Polonia?

Przed nami wielki finał najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu piękności w Polsce - MISS POLONIA. Gala odbędzie się w piątek, 27 maja w hali widowiskowo - sportowej we Włocławku. Transmisja na żywo o godzinie 20:40 na antenie TVP2! W wyborach bierze udział 20 przepięknych kandydatek z całej Polski. Jedna z nich zostanie 43. w historii laureatką Miss Polonia i przejmie koronę z rąk Natalii Gryglewskiej! 19 maja w Hotelu Ambasador Premium w Łodzi odbyła się oficjalna prezentacja kandydatek. Wśród nich jest Sylwia Bober z Biłgoraja.

- Reklama -

Wielką galę poprowadzą Izabella Krzan, Aleksander Sikora, Mateusz Szymkowiak oraz Miss World 2021 i Miss Polonia 2019, Karolina Bielawska! W jury, które wybierze nową Miss Polonia zasiądą znane osobowości medialne oraz artyści, m.in.: Ida Nowakowska, Rafał Brzozowski, Jakub Kucner, Milena Sadowska – Miss Polonia 2018 i Aleksandra Stajszczak – Miss Polonia 1993.

Wśród gwiazd muzycznych zobaczymy Krystiana Ochmana, Filipa Lato i Ewelinę Lisowską. Gościem specjalnym finału Miss Polonia będzie również Miss Ukrainy, Oleksandra Yaremchuk.

W trakcie gali kandydatki zaprezentują się w kilku pokazach mody m.in. kolekcji sukni koktajlowych Jenny Lou, sukniach ślubnych projektu Moniki Jankowskiej, sukniach wieczorowych z kolekcji Alette by Ewelina Dec, a także w pokazie strojów sportowych Gym Glamour, kolekcji casual LAV MAG, kostiumach kąpielowych Gabbiano oraz kolekcji marek PINA i LOVET. Gospodarzem tegorocznej edycji konkursu Miss Polonia jest Miasto Włocławek, Partnerem Generalnym marka Just Buy it!, a Partnerem Głównym Drogerie Natura.

3 SYLWIA BOBER

SYLWIA BOBER, Biłograj, 24 lata, 171 cm wzrostu

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

O sobie: Posiadam tytuł magistra Finansów i Rachunkowości. Studiowałam na UMCS-ie w Lublinie. Moją pasją jest taniec towarzyski, który trenowałam przez 11 lat i osiągnęłam klasę taneczną B w stylu standardowym oraz latynoamerykańskim. Obecnie moją pasją stał się też modeling, biorę udział w wielu sesjach zdjęciowych oraz reklamach. Nauka języków obcych to dla mnie przyjemność. Biegle władam językiem angielskim i niemieckim, a w przyszłości chciałabym nauczyć się również języka hiszpańskiego. Jest mi to potrzebne do rozwijania mojej kolejnej pasji, którą jest podróżowanie po świecie. Jestem także wolontariuszką w Biłgorajskim Azylu dla zwierząt oraz biorę czynny udział w wielu akcjach charytatywnych skierowanych dla potrzebujących ludzi oraz zwierząt.

Transmisja z finału Miss Polonia na żywo w TVP2!

Zapraszamy do oglądania transmisji z finału Miss Polonia 2021 / 2022 na żywo w TVP2! Początek gali o godzinie 20:40! Przed nami koronacja Najpiękniejszej Polki! Będzie wyjątkowe show i widowisko. Nie może Was zabraknąć!

 

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.