- Reklama -

Tak pracują policjanci

Podejmowane w I kwartale 2016 r. działania przez funkcjonariuszy KPP w Biłgoraju przyniosły bardzo dobre efekty pracy. W I kwartale br. KPP w Biłgoraju zajęła czołowe miejsca w województwie lubelskim pod względem wykrywalności. Pod względem wykrywalności ogólnej jednostka zajmuje III miejsce w województwie. W opisywanym okresie, ogółem stwierdzono 224 przestępstwa, w tym wykryto 211, co daje wynik 92,1 % wykrywalności. Pod względem wykrywalności przestępczości kryminalnej, stwierdzono z kolei 115 przestępstw, wykryto 107, co daje wskaźnik 89,2 % wykrywalności, co oznacza również III miejsce w województwie lubelskim.

- Reklama -

KPP w Biłgoraju zajmuje z kolei najwyższe I miejsce w województwie pod względem wykrywalności w 7 podstawowych kategoriach przestępstw, czyli w grupie przestępstw, uważanych powszechnie za szczególnie uciążliwe dla obywatela. Wśród stwierdzonych 67 przestępstw, wykryto 65, gdzie wskaźnik wykrywalności wyniósł 91,5 % – czyli najlepszy w wynik w całym garnizonie. Wykrywalność w grupie 7 wybranych kategorii przestępstw to m.in.: bójka, pobicie 100 %, kradzież cudzej rzeczy 93,3%, kradzież z włamaniem 95%, przestępstwa rozbójnicze 75%, uszkodzenie rzeczy 77,8 % uszczerbek na zdrowiu 100%.

W I kwartale 2016 roku policjanci KPP w Biłgoraju zakończyli także 3 postępowania przygotowawcze, w których ujawniono łącznie 36 przestępstw o charakterze korupcyjnym. Również w tej kategorii jest to najlepszy wynik na terenie garnizonu lubelskiego.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.