- Reklama -

- Reklama -

Tajny koncert w Biłgoraju. Nie podają … gdzie

Nazywa się Olaf Deriglasoff i starszym fanom rockowego brzmienia nie trzeba go specjalnie przedstawiać. Głównie muzyki rockowej i punkowej, bo gość zakładał zespół Dzieci Kapitana Klossa, brał też czynny udział w działaniach Gdańskiej Sceny Alternatywnej i współpracował z połową polskiej sceny muzycznej. I właśnie jedzie na koncert do Biłgoraja. Wystąpi 2 marca, choć koncert jest ... tajny i nie wiadomo gdzie.

- Reklama -

Olaf Deriglasoff to muzyk, kompozytor, autor tekstów, producent muzyczny. Swoją drogę artystyczną zaczął na początku lat 80. zakładając zespół Dzieci Kapitana Klossa, z którym brał czynny udział w działaniach Gdańskiej Sceny Alternatywnej. Na przestrzeni czterech dekad działalności, zaistniał jako muzyk, kompozytor i twórca tekstów w wielu grupach rockowych i alternatywnych, m.in.: Apteka, Homo Twist, Püdelsi, Kury, Kazik, Yugoton, Męskie Granie Orkiestra. Od kilkunastu lat gra i wydaje płyty głównie z projektami firmowanymi własnym nazwiskiem (Deriglasoff Band, Jakubik&Deriglasoff, Nawrocki&Deriglasoff, Cyrk Deriglasoff). Obecnie pracuje nad płytą solową pod szyldem Monsieur Deriglasoff i przygotowuje się do solowej trasy koncertowej na której będzie można usłyszeć zarówno starsze jak i premierowe utwory. Koncerty Olafa są swoistym monodramem gdzie barwne opowieści z 1001 rockowych nocy przeplatają się z autorskimi, czasem ironicznymi, a czasem refleksyjnymi piosenkami o życiu.

Jak się dostać na koncert w Biłgoraju?

toyota Yaris

– Napisz SMS-a na nr. 531 994 090 lub wyślij wiadomość na naszego fanpage (Secret Sounds Biłgoraj) w treści napisz: koncert Olaf D. imię i nazwisko, numer telefonu oraz informację, dla ilu osób chcesz zrobić rezerwację, w dniu koncertu dostaniesz dokładny adres koncertu.
Koncert odbędzie się w pomieszczeniu na terenie miasta Biłgoraj. Na koncert zapraszamy od godz. 19:30. Koncert rozpocznie się nie później niż o 20:00 i wtedy nie będziemy już wpuszczać publiczności! – przekazują organizatorzy.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.