- Reklama -

Tańcz i śpiewaj w GOKSiR

Ośrodek kultury ma w planach utworzenie dwóch grup: tanecznej i wokalnej. W grupie tanecznej młodzież będzie miała okazję nauczyć się elementów tańca współczesnego. Zajęcia będą polegały na tworzeniu i wykonywaniu układów tanecznych do współczesnej muzyki rozrywkowej. W zależności od skali zainteresowania nie jest wykluczone powstanie również grupy tańca ludowego.

Osoby bez talentu tanecznego, ale ładnie śpiewające mogą zapisać się do grupy wokalnej. Tam będą miały okazję nauki śpiewu, połączonej z nauką języka angielskiego. Będą to zajęcia nauki języka angielskiego opartej na utworach muzycznych. Celem tych zajęć jest nabywanie i ćwiczenie wiedzy z zakresu słownictwa, struktur gramatycznych i praktycznego zastosowania języka angielskiego w połączeniu z nauką śpiewu grupowego.

- Reklama -

Uczestnicy obydwu grup będą mogli zaprezentować się na imprezach okolicznościowych organizowanych przez GOKSiR w Biszczy. Zajęcia przeznaczone są dla uczniów szkoły podstawowej i będą prowadzone w godzinach popołudniowych. W zależności od zainteresowania przewidywane jest rozdzielenie uczestników na podgrupy wiekowe: od 7 do 10 lat oraz od 11 do 15 lat.

Wszyscy zainteresowani zapraszani są na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 26 września o godz. 18.00 w GOKSiR w Biszczy. Zgłoszenia przyjmowane będą od 26 września w godzinach pracy GOKSiR. Dodatkowe informacje udzielane są pod numerem telefonu 535 924 031.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.