- Reklama -

Tłumy dzieci na Pikniku Dacii w Zamościu

20 maja br. do salonu Dacii Koncesjonera Euro-Car sp. z o.o. w Zamościu przybyło niespodziewanie dużo gości zarówno tych małych, jak i dużych.

 Dla każdej osoby przygotowano odpowiednie atrakcje. Dla dzieci była dmuchana zjeżdżalnia, a także zamek z lochami, cukrowa wata oraz lody. Maluchy mogły oddać swoją twarz do pomalowania ekologicznymi farbami przez animatorkę dla dzieci. Dla mam przygotowano profesjonalny pokaz robienia makijażu, a dla Panów samochodowy raj.

Każdy mógł skorzystać z jazdy próbnej modelami Dacii jak również Renault. Do dyspozycji było kilka samochodów różnej wielkości i zróżnicowanej pojemności silnika silników.

- Reklama -

Doradcy handlowi służyli pomocą w doborze modelu i wyliczeniu oferty finansowej. Warto wspomnieć, że firma Euro-Car do przygotowała specjalną ofertę handlową polegającą na dodatkowych rabatach kwotowych na wybrane modele do 5 czerwca. Dodatkowe rabaty łączą się z promocyjnym finansowaniem RCI  i wtedy klient może skorzystać z pełnego pakietu ubezpieczeń za 499 zł do Dacii lub od 1% do Renault!

Z okazji Pikniku Dacii od 20 maja aż 5 czerwca każdy, kto skorzysta z jazdy próbnej modelami Dacia, po otrzymaniu specjalnego kodu i zalogowaniu się na stronę www.dacia.pl ma szansę stać się posiadaczem nowej Dacii Duster.

Był to bardzo udany dzień dla zamojskiego przedstawiciela Dacii i Renault, ponieważ kilku klientów zdecydowało się zakupić nowe samochody.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.