kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

Szybka pożyczka bez zbędnych formalności

- Reklama -

Zdarzyć się może czasem w życiu taka sytuacja kiedy pilnie będziemy potrzebowali pieniędzy na przykład niezbędnych na leczenie lub też w związku z nieplanowanym remontem, a na ten moment nie mamy gotówki w wystarczającej wysokości. Zdecydowana większość osób w takim przypadku zwraca się o wsparcie finansowe do rodziny lub zaufanych przyjaciół albo też swoje kroki kieruje do instytucji finansowej jaką jest bank. W tej drugiej okoliczności palcówki te wychodzą na przeciw oczekiwaniom i posiadają szeroki wachlarz produktów bankowych, które mogą chętnej osobie zaproponować. I duża część społeczeństwa z takiej propozycji korzysta. Banki mają w swojej ofercie pożyczki gotówkowe na zdecydowanie lepszych warunkach niż instytucje pozabankowe. 

Jakie są warunki otrzymania pożyczki w banku?

urząd MArszałkowski projekt

Oczywiście przed zaciągnięciem kredytu w banku trzeba spełnić szereg kryteriów i przedstawić różnorakie dokumenty. Czyli należy posiadać pracę w której jesteśmy zatrudnieni na czas nieokreślony oraz zarabiać pieniądze pozwalające na spłatę raty kredytu.To naturalnie trzeba potwierdzić stosownym dokumentem z zakładu pracy. Analityk bankowy będzie również podczas analizowania wniosku o pożyczkę sprawdzał naszą historię kredytową w Biurze Informacji Kredytowej oraz ustali, czy posiadamy zdolność kredytową. Jeśli wszystko będzie się zgadzać, to otrzymamy z banku pieniądze. Ale są też takie przypadki, że na przykład utrzymujemy się z pracy sezonowej za granicą i tam zarabiamy na życie co oczywiście uniemożliwia przedstawienie stosownych zaświadczeń. Jeśli jeszcze mamy nieciekawą sytuację w BIK-u, to w tradycyjnej placówce bankowej nie mamy co liczyć na zastrzyk finansowy.Z pomocą mogą nam przyjść ogłoszenia zamieszczanie w internecie „udzielę pożyczki prywatnej szybko i bez sprawdzania” lecz w takiej sytuacji należy dokładnie przyjrzeć się ofercie oraz firmie udzielającej takich pożyczek.

Co zrobić w takiej sytuacji?

Na szczęście są w naszym kraju przedsiębiorstwa które również udzielają różnego rodzaju pożyczek, a nie funkcjonują w strukturach bankowych. To oznacza, że przy pożyczaniu pieniędzy kierują się odmiennymi kryteriami. Przede wszystkim nierzadko do niezbędnego minimum są ograniczone formalności, a więc nie są wymagane dokumenty mówiące o miejscu pracy oraz wysokości comiesięcznej pensji. Firmy te nie prowadzą również szczegółowej analizy zdolności kredytowej, ani nie sprawdzają swojego klienta we wspomnianym już powyżej Biurze Informacji Kredytowej. Z dokumentów często jest wymagany jedynie ważny dowód osobisty,

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Jaki jest czas oczekiwania na gotówkę?

Otóż w wypadku kiedy decydujemy się na zaciągnięcie pożyczki prywatnej pieniądze otrzymujemy szybko i bez sprawdzania. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom pożyczkobiorcom instytucje te oferują pożyczki prywatne z dojazdem do domu. Tam też na miejscu jest wypłacana gotówka.Także taka forma pożyczania pieniędzy jest wygodna dla ludzi którzy szybko potrzebują ekstra pieniędzy, a nie mają czasu oraz możliwości na to żeby wypełnić wszystkie formalności urzędowe wymagane w banku.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.