- Reklama -

- Reklama -

Grabczuk

Szukamy talentów artystycznych z Ziemi Biłgorajskiej

Biłgoraj będzie miał swój Konkurs Talentów Artystycznych. Jest skierowany do dzieci i młodzieży w wieku 7-18 lat. Można wystąpić w jednej z trzech kategorii: wokalnej, instrumentalnej oraz zespoły kameralne. Przesłuchania zostały zaplanowane na 16 września, a finałowy konkurs, w ostatnią sobotę września (30.09) w BCK.

- Reklama -

Grzegorz Wróbel

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie nie tylko osoby, które mają  już doświadczenie muzyczne, lecz również dzieci i młodzież, która nigdy nie miała okazji pokazać swoich umiejętności na scenie. W sobotę (16 września) są przesłuchania do konkursu, które odbędą się w sali kameralnej BCK, natomiast 30 września (sobota), w sali widowiskowej będziemy mogli oglądać największe talenty.

– Zadbamy o to by każdy czuł się dobrze podczas koncertu i będziemy starać się wyprowadzać atmosferę, która nie będzie nikogo stresować. Ważne jest to aby mieć pasję i ją pielęgnować, a reszta przyjdzie sama. Nie bójmy się pokazać siebie na scenie, a przede wszystkim nie przejmujmy się innymi, których uważamy za lepszych. Trzymamy za was kciuki i czekamy na wasze wnioski byśmy mogli zobaczyć się  na przesłuchaniach i oczywiście  na konkursie – zachęcają organizatorzy.

Więcej informacji na stronie: https://www.facebook.com/profile.php?id=61550752073883 lub w BCK. Projekt „Razem mieszkamy – wspólnie działamy!” jest finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

 

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

- Reklama -

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.