- Reklama -

Szukają dyrektorów

Władze Starostwa Powiatowego w Biłgoraju ogłosiły dwa konkursy na dyrektorskie stanowiska. Chodzi o dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie oraz Domu Pomocy Społecznej dla Kombatantów.

Od przyszłego dyrektora Domu Pomocy Społecznej dla Kombatantów wymagane jest m.in. wykształcenie wyższe magisterskie, specjalizacja z zakresu organizacji pomocy społecznej, co najmniej 5-letni staż pracy, w tym co najmniej 3-letni staż pracy w pomocy społecznej, znajomość odpowiednich przepisów prawa. Wymagania dodatkowe to: doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym lub ukończone studia podyplomowe z zakresu zarządzania, systematyczność; staranność, odpowiedzialność, łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych, wysoka kultura osobista; umiejętność działania w warunkach stresowych, strategicznego myślenia, umiejętność zarządzania zespołem. W ramach wykonywania obowiązków dyrektor będzie musiał m.in. sprawować nadzór nad organizacją pracy i realizacją zadań Domu Pomocy Społecznej dla Kombatantów w Biłgoraju; reprezentować jednostkę na zewnątrz, dbać o zapewnienie i utrzymanie odpowiedniego poziomu usług świadczonych przez jednostkę oraz jej promocja.

Szczegóły konkursu: KONKURS NA DYREKTORA DPS DLA KOMBATANTÓW

Władze Starostwa ogłosiły również konkurs na stanowisko dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. Na to stanowisko wymagane są: wykształcenie wyższe magisterskie, specjalizacja z zakresu organizacji pomocy społecznej; co najmniej 5-letni staż pracy, w tym co najmniej 3-letni staż pracy w pomocy społecznej, znajomość przepisów prawa oraz zasad funkcjonowania Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.

- Reklama -

– Wymagania dodatkowe to: doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym lub ukończone studia podyplomowe z zakresu zarządzania; systematyczność, staranność, odpowiedzialność, łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych, wysoka kultura osobista; umiejętność działania w warunkach stresowych, strategicznego myślenia; umiejętność zarządzania zespołem – czytamy w ogłoszeniu o konkursie ogłoszonym przez starostę Andrzeja Szarlipa.

Szczegóły konkursu: KONKURS NA STANOWISKO DYREKTORA PCPR

Termin składania aplikacji  w obu konkursach upływa 16 grudnia o godz. 9.00. Nie decyduje data stempla pocztowego.

- Reklama -

2 Komentarze
  1. QWERTY mówi

    Przecież to wszystko ściema.Jeszcze przed rozstrzygnięciem konkursu będzie już wiadomo kto zostanie dyrektorem.Jak zwykle Burmistrz poinformuje swoich zaufanych kto gdzie obejmie stołek.Nie róbcie z ludzi odlotów.

  2. Q tas mówi

    Michałek by się nadal. Taki ładny, amerykański. I taki wszechstronny – zna się na wszystkim od ubezpieczeń rolniczych po gospodarkę wodną. Ups, sprawa się rypła. Wyrok nie pozwala.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.