- Reklama -

- Reklama -

Grabczuk

Szukają chętnych do … podglądania ptaków

Jest ciekawe zaproszenie dla wszystkich mieszkańców Ziemi Biłgorajskiej. Lubelskie Towarzystwo Ornitologiczne szuka chętnych, którzy chcą podglądać ptaki: - Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych na warsztaty ornitologiczne, które odbędą się w dniach 21.08-03.09.2023 w Stacji Ornitologicznej LTO w Puszczy Solskiej - przekazują ornitolodzy. Jak się zgłosić?

- Reklama -

Zajęcia prowadzone są na świeżym powietrzu pod okiem specjalisty ornitologa. Podczas warsztatów można z bliska poznać wiele gatunków ptaków, dowiedzieć się wielu ciekawostek o ich zachowaniu, anatomii i ekologii.Warsztaty dla grup zorganizowanych odbędą się w dnia 11.09-12.10.2023.
Tuż obok stacji prowadzony jest wypas koników polskich, które pomagają utrzymać łąki przed zarastaniem. Można z bliska zobaczyć, jak żyją te niezwykłe, dziko pasące się konie.
Stacja Terenowa Lubelskiego Towarzystwa Ornitologicznego znajduje się na malowniczym skraju Puszczy Solskiej w pobliżu ujścia Szumu do rzeki Tanew. Lokalizacja: https://goo.gl/maps/8Rjo5FrtMJb2BdTJ7
Kontakt w sprawie warsztatów: saftyka@gmail.com, tel. 788629348.
foto: LTO

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.