Sztafetowe biegi przełajowe w Biszczy

Z tych zawodów po dwie najlepsze sztafety na tych samych trasach 11 października 2017 r. będą walczyć o awans do finału wojewódzkiego.  W rywalizacji szkół podstawowych w kategorii dziewcząt wygrała wygrała Szkoła Podstawowa w Goraju (op. Marek Papierz) przed Szkołą Podstawową we Frampolu (op. Zenon Tchórzewski) i Szkołą Podstawową nr. 1 w Biłgoraju (op. Agnieszka Jurałowicz). W klasyfikacji chłopców najlepsza była Szkoła Podstawowa we Frampolu (op. Zenon Tchórzewski), przed Szkołą Podstawową w Turobinie (op. Mariola Buryta) i Szkołą Podstawową nr. 1 w Biłgoraju (op. Artur Zawiślak).  W kategorii rocznika 2004-2002 w klasyfikacji dziewcząt triumfowało Gimnazjum we Frampolu (op. Zenon Tchórzewski) przed Szkołą Podstawową w Lipinach  Dolnych (op. Krzysztof Rzeźnik) i Gimnazjum w Aleksandrowie (op. Artur Parzych ). W klasyfikacji chłopców wygrało Gimnazjum w Tarnogrodzie (op. Krzysztof Tarnowski) przed Gimnazjum w Turobinie (op. Bartłomiej Kowalik) i Gimnazjum we Frampolu (op. Zenon Tchórzewski).  W klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych dziewcząt zwyciężył Zespól Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju (op. Ireneusz Zarczuk). Drugie miejsce zajęło I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju (op.  Izabela Skakuj) zaś trzecie Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju (op. Agnieszka Iwanek). W klasyfikacji chłopców wygrało Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju (op. Adam Osuch). Drugie miejsce zajął Zespól Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju (op. Krzysztof  Blicharz) zaś trzecie Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju (op. Paweł Misiągiewicz).