- Reklama -

- Reklama -

Szpital w Biłgoraju z dyplomem uznania

Szpital w Biłgoraju został doceniony i wyróżniony przez Lubelski Urząd Wojewódzki za "czynne zaangażowanie w walkę z pandemią wirusa SARS-CoV-2 w województwie lubelskim". - Dla nas to miłe i budujące, że doceniają nas ludzie z zewnątrz. Szkoda tylko, że lokalny samorząd tego nie dostrzega - mówi nam dyrektor szpitala w Biłgoraju, który osobiście odebrał dyplom uznania.

- Reklama -

Uroczystość uhonorowania osób i instytucji zaangażowanych w walkę z pandemią wirusa SARS-CoV-2 odbyła się Lublinie. Uhonorowane zostaną podmioty, które odgrywały newralgiczną rolę w okresie pandemii i w walce ze skutkami pandemii. M.in.: inspekcja sanitarna, system ratownictwa, służby mundurowe czy samorządy.

Szpital jest doceniany przez ludzi, którzy nie kierują się polityką, tylko patrzą na nas obiektywnie. Mogę zapewnić, że pacjenci z Biłgoraja i okolic nie powinni mieć absolutnie żadnych obaw o przyszłość szpitala. W najbliższych dniach dostaniemy nową karetkę pogotowia, trwa też remont elewacji oddziału zakaźnego i pulmunologii – tłumaczy dyrektor szpitala.

- Reklama -

Przypomnijmy Starostwo Powiatowe w Biłgoraju ma spore zarzuty dotyczące funkcjonowania szpitala w Biłgoraju i chce odzyskać szpital od spółki Arion Szpitale: – Jeżeli tylko zdrowie mi pozwoli, to dłużej będę dyrektorem szpitala w Biłgoraju, niż pan Szarlip będzie starostą biłgorajskim. To nie czas na rozgrywki polityczne, bo zdrowie ludzi jest znacznie ważniejsze ucina Tomasz Kwiatkowski.

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź