- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Szlachetna pomoc

- Reklama -

Policjanci i pracownicy biłgorajskiej komendy dołączyli do grona darczyńców w akcji „Szlachetna Paczka”. W ciągu zaledwie kilku dni zebrali dary na kwotę 2000 zł. W sobotę podczas finału paczki trafiły do sztabu akcji. Rodzinie z powiatu biłgorajskiego, która znalazła się w bardzo trudnej sytuacji podarowano nową pralkę, artykuły spożywcze, chemiczne oraz ubrania i słodycze.

- Reklama -

Inicjatorem zbiórki był Terenowy Zarząd NSZZ Policjantów w Biłgoraju. Odzew ze strony policjantów i pracowników zarówno komendy jak i komisariatu oraz posterunków z całego powiatu był natychmiastowy. W ciągu zalewie kilku dni udało się zebrać dary na kwotę 2000 zł.

W sobotę podczas finału paczki trafiły do sztabu akcji. Dzięki zaangażowaniu policjantów i pracowników biłgorajskiej komendy wsparto jedną z rodzin w powiecie biłgorajskim, która z przyczyn niezależnych od siebie znalazła się w bardzo trudnej sytuacji materialnej. Potrzebująca rodzina otrzymała m.in. nową pralkę, artykuły spożywcze, chemiczne, słodycze, dywan oraz ubrania.

- Reklama -

1 komentarz
  1. Waldemar mówi

    Szlachetna paczka szlachetna pomoc czy jak tam zwał inicjatywagodna poparcia. mam tylko jedno pytanie w zwiazku z tym. Czy myslicie, ze ludzie potrzebuja pomocy tylko jeden raz w roku a w pozostałe nie musza jesc i ubierac sie. Zapadaja w sen czy co? Skoro potrzebuja pomocy to cały czas a nie tylko w ten jeden dzien by darczyncy poczuli sie lepiej ze spelnili swoj obowiazek. To chyba tylko poto jest własnie. By jeden czy drugi poczul sie dowartosciowanym czlowiekiem bo i on tez kupil kilogram maki i wrzucil do worka dla potrzebujacych. To nawet smieszne nie jest to jest bolesnie tragiczne.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.