- Reklama -

Szkoła w Goraju ma pracownię biologiczną

W Zespole Szkół w Goraju uroczyście otwarto zmodernizowaną pracownię biologiczną. Nowoczesne i bogate jej wyposażenie przyczyni się do wzrostu zainteresowania naukami przyrodniczymi oraz uatrakcyjni proces lekcyjny.

26 września w Zespole Szkół w Goraju odbyło się uroczyste otwarcie pracowni biologicznej. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele Kuratorium Oświatowego w Zamościu, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Lublinie, władze starostwa, parlamentarzyści oraz wójt gminy Antoni Łukasik, przewodniczący Rady Gminy Stanisław Kapica i dyrektor Zespołu Szkół Elżbieta Różańska. Radę Rodziców reprezentowała Barbara Sowa. Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali zaproszeni goście, a następnie pracownia została poświęcona przez wikariusza parafii ks. Pawła Krzaczka. W dalszej części zaproszeni goście obejrzeli lekcję biologii, podczas której zostały zaprezentowane nowo zakupione pomoce dydaktyczne.

- Reklama -

Dyrektor Zespołu Szkół w Goraju Elżbieta Różańska wyraziła wielką radość z faktu znalezienia się w zaszczytnym gronie 25 szkół w województwie lubelskim, które zostały uhonorowane tą wyjątkową nagrodą. Dodała, że nowoczesne i bogate wyposażenie pracowni biologicznej przyczyni się do wzrostu zainteresowania naukami przyrodniczymi  uczniów oraz uatrakcyjni proces lekcyjny. Pracownia biologiczna została doposażona we wspaniałe pomoce dydaktyczne poglądowe oraz multimedialne. To bezpośrednio wpływa na jakość i atrakcyjność pracy na lekcjach podczas realizacji podstawy programowej, a także wzbogaca formy zajęć pozalekcyjnych.
Foto: UG Goraj

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.