Paramedica

Szkoły z medalami

 
 .

Powiat biłgorajski reprezentowany był przez Szkołę Podstawową we Frampolu, której uczniowie (chłopcy) brali udział w igrzyskach dzieci, Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju, Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju i Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju. 

Mistrzami województwa po raz kolejny zostali podopieczni Adama Osucha. Drużyna Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju biegła w składzie: Dawid Bernaś, Wojciech Braniewski, Kacper Harkot, Karol Koper, Jakub Bielański, Sylwester Pyda. 

W zawodach tych bardzo dobrze wypadli uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju. Drużyna w składzie: Mateusz Czajka, Daniel Luchowski, Rafał Pawelec, Damian Chmura, Błażej Baran i Michał Harkot, została wicemistrzem województwa. Opiekunem zawodników ZSBiO był Krzysztof Blicharz.

 Kilka sekund do medalu zabrakło dziewczętom z Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju. Lepsze okazały się tym razem zawodniczki z Lublina, Białej Podlaskiej i Chełma. IV miejsce to bardzo dobry wynik, a już 27 października 2017 r. będą miały możliwość rewanżu w drużynowych biegach przełajowych. Zespół ZSBiO biegł w składzie: Katarzyna Kolbuch, Aleksandra Pyda, Aleksandra Kapuśniak, Aleksandra Dziduch, Kamila Skałecka i Alicja Tworek. 

Chłopcy ze Szkoły Podstawowej we Frampolu uplasowali się na V miejscu. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.