Automax

Szkoła współpracuje z uczelnią

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju jako dynamicznie rozwijająca się szkoła podpisał porozumienie o współpracy z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie. Porozumienie ma na celu przede wszystkim umożliwienie uczniom szkoły dostępu do najnowszych technologii, rozwijanie ich zainteresowań oraz wspomaganie nowatorskimi metodami procesu kształcenia.

WSIZ objęła swoim patronatem klasę Technikum Organizacji Reklamy. Wykładowcy uczelni prowadzący zajęcia na kierunkach grafika komputerowa i produkcja multimedialna będą wspierać fachową radą i działaniem nauczycieli i uczniów ZSZiO. W ramach współpracy przeprowadzone zostaną dla uczniów ZSZiO w Biłgoraju lekcje z zakresu grafiki komputerowej, produkcji multimedialnej, komunikacji wizualnej oraz wystąpień publicznych. Zajęcia prowadzone będą między innymi przez znanego z radiowej „Trójki” doktora Łukasza Błąda. Uczniowie Technikum Organizacji Reklamy będą mieli również możliwość uczestnictwa w wybranych wykładach, konferencjach oraz imprezach organizowanych przez uczelnię. Podejmą oni także współpracę z kierunkowymi kołami naukowymi WSIZ oraz uzyskają dostęp do platformy e-WSIiZ zawierającej zasoby wiedzy uczelni.

Porozumienie patronackie daje uczniom Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących nowe, szerokie możliwości rozwijania własnych umiejętności, zapewnia im rozwój w oparciu o najnowsze trendy w nauce oraz gwarantuje pewny start w przyszłości po ukończeniu szkoły, jak również znacząco zwiększa szanse na znalezienie atrakcyjnej pracy.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.