- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Szkoła współpracuje z uczelnią

- Reklama -

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju jako dynamicznie rozwijająca się szkoła podpisał porozumienie o współpracy z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie. Porozumienie ma na celu przede wszystkim umożliwienie uczniom szkoły dostępu do najnowszych technologii, rozwijanie ich zainteresowań oraz wspomaganie nowatorskimi metodami procesu kształcenia.

- Reklama -

WSIZ objęła swoim patronatem klasę Technikum Organizacji Reklamy. Wykładowcy uczelni prowadzący zajęcia na kierunkach grafika komputerowa i produkcja multimedialna będą wspierać fachową radą i działaniem nauczycieli i uczniów ZSZiO. W ramach współpracy przeprowadzone zostaną dla uczniów ZSZiO w Biłgoraju lekcje z zakresu grafiki komputerowej, produkcji multimedialnej, komunikacji wizualnej oraz wystąpień publicznych. Zajęcia prowadzone będą między innymi przez znanego z radiowej „Trójki” doktora Łukasza Błąda. Uczniowie Technikum Organizacji Reklamy będą mieli również możliwość uczestnictwa w wybranych wykładach, konferencjach oraz imprezach organizowanych przez uczelnię. Podejmą oni także współpracę z kierunkowymi kołami naukowymi WSIZ oraz uzyskają dostęp do platformy e-WSIiZ zawierającej zasoby wiedzy uczelni.

Porozumienie patronackie daje uczniom Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących nowe, szerokie możliwości rozwijania własnych umiejętności, zapewnia im rozwój w oparciu o najnowsze trendy w nauce oraz gwarantuje pewny start w przyszłości po ukończeniu szkoły, jak również znacząco zwiększa szanse na znalezienie atrakcyjnej pracy.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.