- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Szczęśliwiec wygrał 1,2 mln zł

Ktoś w biłgorajskiej kolekturze trafnie skreślił 6 liczb i stał się bogatszy o sumę, która przyprawia o zawrót głowy.

- Reklama -

Szczęśliwiec wziął udział w losowaniu 21 czerwca. Okazało się, że wskazane liczby zostały „obstawione” w punkcie przy al. Jana Pawła II. Do zwycięzcy trafi łącznie 1,2 mln zł. Rozbił on bank i zgarnął główną nagrodę w losowaniu Ekstra Pensji.  Szczęśliwiec, zgodnie z regulaminem gry, co miesiąc przez następnych 20 lat otrzymywał będzie 5 tys. zł. Szczęśliwe liczby to: 9, 10, 13, 29, 30, 2.

To nie jedyna wygrana w historii naszego miasta. W sylwestrowym losowaniu Lotto w 2009 roku los uśmiechnął się do jednego z mieszkańców. Ponoć kupon został skreślony metodą chybił trafił w kolekturze przy ul. Włosiankarskiej. Wygrana w wysokości 6,5 mln złotych trafiła do pewnej osoby, która nie chciała się ujawniać. Natomiast w lipcu 2015 roku w Biłgoraju padła główna wygrana zdrapki CASH. Nagroda w tej grze to premia w wysokości 250 000 zł.

- Reklama -

Prawdopodobieństwo trafienia „szóstki” w lotka jest bardzo małe, bo to zaledwie jedna na 14 milionów szans. Każdy grający jednak wierzy, że jego kupon jest tym szczęśliwym.

- Reklama -

2 Komentarze
  1. prog mówi

    1,2 mln, niestety tylko w znaczneiu czyni „milionerem”. Na pewno taka kwota w zyciu pomoze ale ustawic sie tym na pewno nie da. Chyba ze ktos juz jest w starszym wieku, to ma na spokojna reszte zycia.

  2. Lipiny Dolne mówi

    W Lipinach Dolnych facet trafił szóstkę w Krzeszowie. Wygrał milion i co z tego. Był samotny. Wywalał na chlanie, burdele, pożyczał i jedna rodzina go regularnie czyściła z kasy. Z tego wszystkiego zmarł bo za dużo miał. Po pieniądzach.

Zostaw odpowiedź