- Reklama -

- Reklama -

#SZCZEPIMY_SIĘ w Księżpolu

W niedzielę w Księżpolu odbył się piknik promujący szczepienia. Podczas wydarzenia zorganizowano pokazy kulinarne, konkursy oraz zabawy dla dzieci i młodzieży.

- Reklama -

18 lipca pod Gminnym Ośrodkiem Kultury w Księżpolu odbył się piknik rodzinny #SZCZEPIMY_SIĘ. Od 15 przez 3 godzinny wszyscy chętni mogli się zaszczepić przeciw koronawirusowi. Z inicjatywy wojewody lubelskiego Lecha Sprawki, zainicjowano akcję „Zadbaj o zdrowie”, która promuje szczepienia w gminach o najmniejszej ilości zaczepionych mieszkańców.

– Poprzez wydarzenie chcieliśmy promować szczepienia, w mobilnym punkcie szczepień. Co więcej, żeby dotrzeć do jak największej ilości osób, zorganizowaliśmy wiele atrakcji, między innymi pokazy kulinarne, degustacje potraw oraz atrakcje dla dzieci i młodzieży. W gminie Księżpol jest wiele grup teneczno-woklanych, w różnych kategoriach wiekowych, które bardzo chętnie zgodziły się wystąpić — mówi Natalia Kyc, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Księżpolu. – Już 23 lipca będzie kolejna możliwość zaszczepienia się w GOK w Księżpolu. Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich chętnych od godziny 9 do 13 – dodaje kierownik GOK.

Od 19 do 27 lipca „Szczepieniobus” zagości w powiecie biłgorajskim. W wybranych miejscowościach będą mogli zaczepić się wszyscy chętni bez wcześniejszej rejestracji.

~Kuliński Michał

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.