- Reklama -

- Reklama -

Ludzkie zwłoki w Woli Obszańskiej

W poniedziałek 9 marca br. od czytelnika NOWej Gazety Biłgorajskiej otrzymaliśmy informację o tym, że w Woli Obszańskiej gm. Obsza znaleziono ludzkie szczątki.

- Reklama -

Naszą informację potwierdziła nam 10 marca br rzecznik biłgorajskiej policji:

– Mogę potwierdzić, że w dniu wczorajszym na terenie miejscowości Wola Obszańska w gm. Obsza ujawnione zostały ludzkie szczątki. Decyzją Prokuratury Rejonowej w Biłgoraju zostały one zabezpieczone do badań sekcyjnych – informuje mł. asp  Joanna Klimek z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

- Reklama -

9 marca otrzymaliśmy takie zgłoszenie i prokurator udał się na miejsce zdarzenia. Dokonano oględzin, zabezpieczono też szczątki ludzkie. W dniu 11 marca przeprowadzono sekcję zwłok, która potwierdziła, że są to zwłoki mężczyzny. Co do tożsamości będą prowadzone dodatkowe badania DNA przez Katedrę Medycyny Sądowej w Lublinie Uniwersytetu Medycznego. Szczątki ludzkie znajdowały się w pustostanie w Woli Obszańskiej – mówi Anna Rębacz, prokurator rejonowy.

Zwłoki znalazła przypadkowa osoba, która weszła na posesję za zgodą właściciela. Była to osoba zainteresowana kupnem tej nieruchomości.

Policja

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Poinformowany mówi

    Ten co z woli zaginął kilka lat temu

  2. Onaa mówi

    Kiedy będzie wiadomo kto to może być??

Zostaw odpowiedź