Szczęśliwe zakończenie poszukiwań Wiki

16 marca w Gorajcu-Zastawiu doszło do dachowania samochodu, w którym był przewożony pies rasy beagle. Wiki, bo tak miał na imię, jest terapeutą chorego na autyzm chłopca. Na szczęście, w wypadku nikt nie ucierpiał, ale ucieczka pieska była bardzo dużym przeżyciem dla chorego chłopca. Bardzo za nim tęsknił. 

Rodzina rozpoczęła poszukiwania. Ogłoszenia z prośbą o pomoc w odnalezieniu Wiki pojawiły się na wszystkich portalach społecznościowych i w lokalnych mediach. Rodzina chłopca obiecała nawet nagrodę pieniężną za pomoc w odnalezieniu pieska.

Przypuszczano, że Wiki może biec w kierunku domu w Tarnowie. Ostatnio widziana była we Frampolu. Jej znakiem rozpoznawczym były czerwona obroża i żółta smycz.

 W odpowiedzi na ogłoszenie pojawiły sygnały o odnalezieniu podobnych piesków. Jeden widziany był w Sitańcu pod Zamościem, inny w gminie Księżpol. Wszystkie sygnały były fałszywe, a pieski nie były poszukiwaną Wiki.

Rodzina chorego chłopca wciąż czekała. Aż do wczoraj. Wiki odnalazła się w Szczebrzeszynie! W jej odnalezieniu pomógł młody mieszkaniec, który przeczytał apel i zadzwonił do właścicieli. – Rodzina w komplecie – cieszą się właściciele pieska, a najbardziej szczęśliwy jest chory chłopiec, który w końcu odnalazł swojego czworonożnego przyjaciela. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.