- Reklama -

- Reklama -

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Ziemi Biłgorajskiej!

Już niebawem – 13 października 2019 r. zadecydujemy o losie naszej Ojczyzny na przyszłe lata. To my zmieniamy Polskę.

Polskę, która staje się państwem nieprzyjaznym wobec swoich obywateli, którzy mają inne poglądy polityczne, inaczej widzą funkcjonowanie systemu prawnego w państwie czy pracę urzędników, dziennikarzy, służb mundurowych niż obecnie rządzący.

Polskę, która traci wpływ na to, co dzieje się w Europie i w strukturach organizacji międzynarodowych, do których należy. Polskę, która na arenie międzynarodowej zaczyna być izolowana.

Wielu z Was stoi przed dylematem, kogo wybrać w tych wyborach, jak zainwestować swój głos, by się opłaciło, aby głos nie został zmarnowany. Warto wybrać osobę z naszego najbliższego otoczenia, osobę, która stąd pochodzi i tu mieszka. Zawsze najlepszym posłem dla regionu jest ktoś, kto pamięta o swoich korzeniach – małej ojczyźnie, osoba, która swoją postawą nieraz już udowodniła, że jest gotowa pracować na rzecz wszystkich, nie tylko zwolenników swojej partii.

Czy ja jestem taką kandydatką? Jestem.

Zawsze starałam się pomagać innym i działać na rzecz lokalnych społeczności. Nigdy nie robiłam tego ze względu na posiadane stanowisko, ale zawsze działałam po godzinach pracy jako wolontariusz.  Po prostu lubię pracę z ludźmi i dla ludzi.

- Reklama -

Jestem gotowa podejmować kolejne wyzwania i pracować na rzecz naszego regionu. Wykorzystam wszelkie możliwości, by do naszego powiatu trafiło jak najwięcej funduszy. Będę działała na rzecz: naszych rodzin, przedsiębiorczości i osób podejmujących zatrudnienie, bezwzględnej walki ze smogiem, walki o czyste środowisko, dofinansowanie służby zdrowia, ochrony polskiego rolnika, samorządów lokalnych i wszystkich tych, których prawa będą łamane. Będę walczyła o szacunek dla ludzi, którym zależy: na pracy, edukacji, realizacji zasady równości wobec prawa, wolności!

Chcę żyć w Ojczyźnie wolnej, demokratycznej, gdzie będą respektowane prawa wszystkich obywateli, gdzie nie będzie podziałów, nieuzasadnionej nienawiści i pogardy, gdzie będzie liczyła się współpraca.

Taką posłanką chciałabym być.

Proszę Państwa o głos!

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. Aaa mówi

    Obiecanki, cacanki a głupie u radosc

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.