- Reklama -

- Reklama -

Sylwia Bober w finale Miss Polonia 2021

Biłgoraj będzie miał swoją reprezentantkę w finale konkursu Miss Polonia 2021. Spośród 100 najpiękniejszych dziewczyn z całego kraju tylko 20 dostało się do finału. Jest wśród nich pochodząca z Biłgoraja Sylwia Bober.

Sylwia Bober ma 24 lata. W tym roku ukończyła studia na kierunku finanse i rachunkowość na UMCS w Lublinie oraz obroniła tytuł magistra.

Jak wyglądały eliminacje do półfinału i finału? 

Pierwszy etap polegał na głosowaniu internetowym. Warto wspomnieć, że biłgorajanka otrzymała największą liczbę głosów w Polsce. Kolejnym etapem były eliminacje stacjonarne, które odbyły się wczoraj (29 września). Casting przeprowadzony został w hotelu Arche Krakowska w Warszawie, wzięło w nim udział ponad 100 dziewczyn z całej Polski, które zostały wybrane w eliminacjach online oraz w ramach konkursów regionalnych.

- Reklama -

Najpierw były rozmowy indywidualne z kandydatkami w języku polskim i angielskim. Następnie grupowo występowałyśmy w strojach kąpielowych. W ostatnim etapie pokazywałyśmy się w sukienkach koktajlowych i wtedy nastąpiło wręczenie szarf finalistek kandydatkom, które się zakwalifikowały – mówi Sylwia Bober.

Na temat Sylwii pisaliśmy już w artkule: https://gazetabilgoraj.pl/sylwia-bober-z-bilgoraja-walczy-o-tytul-najpiekniejszej/

Finał konkursu piękności Miss Polonia odbędzie się w pierwszym kwartale nowego roku. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

- Reklama -

- Reklama -

8 Komentarze
 1. mieszkaniec powiatu mówi

  Pani Sylwio gratuluję wejścia do finału, ale akurat jestem kobietą i wiem dobrze, jak wyglądają robione usta, rzęsy i brwi. Dużo kobiet od czasu do czasu dla własnej satysfakcji np. to i sobie rzęsy albo paznokcie. Pozdrawiam.

 2. Teresa mówi

  Witam. Pani Sylwio nie musi się Pani tłumaczyć nikomu. Jest Pani piękną kobietą i tyle wystarczy. Zazdrość co niektórych pochłania w zupełnosci.
  Pozdrawiam serdecznie Teresa

 3. Dobogusi mówi

  Pani Bogusiu akurat Sylwia nie ma doczepianych włosow ani urody swojej poprawiać nie musi bo od zawsze jest naturalnie piękna 🙂

 4. Sylwia Bober mówi

  Zarówno usta jak i moje włosy oraz cała reszta są naturalne 🙂 pozdrawiam

 5. Rycho Rysiński mówi

  No bez przesady. Jestem pewien, że jedna część ciała nie jest poprawiona… 🙂

 6. Bogusia mówi

  Kiedyś brano pod uwagę naturalną urodę, dzisiaj najlepiej poprawioną 🙄

 7. Bogusia mówi

  Usta poprawiane,włosy doczepiane. Ciekawe co jeszcze?…

  1. Do Bogusi mówi

   Pani Bogusiu akurat Sylwia nie ma doczepianych włosow ani urody swojej poprawiać nie musi bo od zawsze jest naturalnie piękna 🙂

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.