- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Świętujemy „trzydziestkę” WOŚP w Biłgoraju! (film)

Tegoroczny, 30. Finał WOŚP w Biłgoraju będzie inny niż wszystkie. Po raz pierwszy odbędzie się podczas koncertu plenerowego. Będzie muzyka, która niesie i porusza, będą licytacje i jak zawsze mnóstwo otwartych serc! Sztab tradycyjnie będzie mieścił się w Biłgorajskim Centrum Kultury a koncerty i licytacje odbędą się w Miasteczku na Szlaku Kultur Kresowych. Start o godz. 15.00

- Reklama -

W tym roku Orkiestra zagra pod hasłem „Przejrzyj na oczy”. Dzięki zbiórce do szpitali trafi najnowocześniejszy sprzęt do diagnozowania i ratowania wzroku najmłodszych.

Finał 31 stycznia rozpocznie się już od samego rana. Na terenie miasta pojawi się kilkudziesięciu wolontariuszy, którzy będą prowadzić kwestę uliczną. W tym roku do sztabu w Biłgorajskim Centrum Kultury zgłosiło się 59 wolontariuszy. Dzięki wielkiemu sercu sponsorów w Sztabie WOŚP będzie czekał na nich poczęstunek oraz gorące napoje i ciepłe posiłki.

urząd MArszałkowski projekt

Po południu fanów muzyki i dobrej zabawy zapraszamy na Miasteczko na Szlaku Kultur Kresowych. Tam odbędą się koncert oraz licytacje.

Dla WOŚP zagrają:

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Siedem Ośmych – w repertuarze program autorski oraz utwory z różnych stron świata: od standardów jazzowych przez bałkańskie rytmy aż po polskiego oberka

Fire LBL – typowy kwintet rockowy z perkusją, trzema gitarami i vocalem. Zespół udowadnia, że muzyka rockowa wciąż żyje, ma się dobrze i można się przy niej znakomicie bawić.

The FoxCats – gra muzykę o brzmieniu rock’n’rolla z lat 50. i 60. Ma w repertuarze własne kompozycje oraz covery takich artystów jak: The Beatles, Little Richard, Chuck Berry, The Doors, Paul Anka, Elvis Presley.

Ola Nizio – wokalistka, autorka tekstów, zwyciężczyni V edycji The Voice of Poland. Współpracowała z takimi nazwiskami jak Maryla Rodowicz czy Justyna Steczkowska.

Michalina Lipińska z zespołem – uczestniczka zeszłorocznej edycji The Voice of Poland, która na swoim koncie ma supporty takich artystów jak Lanberry, Afromental, LemON czy Mateusz Ziółko.

Kuba Nizio – finalista międzynarodowego konkursu „The Golden Voice” w Krakowie oraz laureat Ogólnopolskiego Konkursu Kolęd w Warszawie, stypendysta programu „Wymodeluj swoje marzenia 2018”. Kuba supportował takie gwiazdy jak: Afromental, Mateusz Ziółko czy Krzysztof Cugowski.

Pomiędzy koncertami odbędą się licytacje, na których będą m.in. vouchery, talony oraz interesujące gadżety. Więcej o licytacjach na żywo pod adresem: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=sztabbilgoraj&set=a.330140888977817

Dodatkową atrakcją będzie także Moto Serce – spotkanie miłośników motoryzacji połączone z pokazem aut zabytkowych oraz wyjątkowych, oraz Off Road – punkt, w którym będzie można przejechać się autem terenowym po okolicznych wybojach.

Ze względu na zimową aurę widzowie będą mogli ogrzać się w specjalnie przygotowanych miejscach oraz zakupić rozgrzewające napoje, pyszne przekąski i ciepłe jedzenie.

Relacja online ze sztabu i sceny na kanale YouTube i fb Biłgorajskiej Telewizji Kablowej oraz transmisja na żywo BTK.

Na koncert zapraszają: Centrum Kultury Niezależnej Pogotowie / Andrzej Klucha, Biłgorajskie Centrum Kultury, Automobilklub Biłgorajski, Moto Serce Biłgoraja, Miasteczko na Szlaku Kultur Kresowych. Sponsor strategiczny koncertu: Edinos.pl. Wsparcia organizacyjnego udzielają Gmina Księżpol oraz Gmina Biłgoraj. 

red. 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.