Automax

Świętowali z promilami

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie dwóch mężczyzn, których wczoraj w godzinnym odstępie zatrzymali policjanci biłgorajskiej drogówki. 35 i 31 latek postanowili prowadzić pomimo swojej nietrzeźwości. Jeden z panów wsiadł na motorower a drugi usiadł za kierownicą opla. Wkrótce obaj usiądą na sądowej ławce. Mężczyznom grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Wczoraj około godziny 19:00 policjanci biłgorajskiej drogówki podczas patrolu miejscowości Korchów zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę motoroweru. Kierował nim 35 letni mieszkaniec gminy Obsza, który jak wykazał policyjny alkomat znajdował się w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna miał w organizmie prawie promil alkoholu. Po niespełna godzinie w miejscowości Księżpol ten sam patrol zatrzymał do kontroli kierowcę osobowego opla.

Za kierownicą siedział 31-letni mieszkaniec gminy Biłgoraj. Policjanci ustalili, że także ten kierowca znajduje się w stanie nietrzeźwości. Badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało, że 31-latek ma w organizmie ponad pół promila alkoholu. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Teraz obaj panowie odpowiedzą przed sądem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi im kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.