Telc B2

- Reklama -

Święto rodziny w Rakówce (zdjęcia)

Sobota (8 czerwca) w Rakówce (gm. Księżpol) przebiegała pod znakiem rodziny. Były występy, pokazy i konkurencje sportowe.

To pierwsza tego typu środowiskowa impreza w tej miejscowości, na którą wspólne zaprosili dyrekcja, rodzice oraz wójt gminy. Na scenie przy szkole zaprezentowali się uczniowie Szkoły Podstawowej w Rakówce, którzy tańczyli, śpiewali, recytowali wiersze nie tylko po polsku, ale także w języku angielskim czy rosyjskim. Zebrana publiczność nagradzała występy gromkimi brawami, a wśród widowni był także wójt gminy Jarosław Piskorski oraz zastępca wójta Bartłomiej Świtała.

- Reklama -

Po występach artystycznych i pokazie talentów, przyszedł czas na pokazy gimnastyczne chłopcy i dziewczęta zaprezentowali układy akrobatyczne. Następnie dorośli i dzieci rywalizowali w rodzinnych potyczkach, wśród których był tradycyjny bieg w workach czy przeciąganie liny. Równocześnie można było skorzystać z atrakcji na dmuchanych zjeżdżalniach, poczęstować się pieczoną kiełbaską czy domowym ciastem przygotowanym przez Radę Rodziców.
W wieczornej części zabawy na scenie wystąpiły panie z zespołów „Za horyzontem” z Zawadki i „Harfa” z Rakówki.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.