- Reklama -

Święto wszystkich dzieci

Nikola Ożga

Bardzo lubię tańczyć i śpiewać. W przedszkolu był taki Dzień Dziecka, że dużo tańczyliśmy i śpiewaliśmy. Bardzo mi się wtedy podobało.Wszystkie dzieci bawiły się razem w przedszkolu. Lubię też bardzo malować. Dlatego jak będzie Dzień Dziecka, to namaluję coś fajnego, może serduszko albo jakiś samochodzik.

Sebastian Smagała

Mój wymarzony Dzień Dziecka, to jakbym mógł pojechać na przykład do jakiejś koleżanki albo kolegi. Pojechalibyśmy wtedy na plac zabaw. Bawilibyśmy się tam w różne rzeczy. Byłaby huśtawka i duża zjeżdżalnia. Byłoby fajnie. Chciałbym też dostać taki samochód na baterię, z dżojstikiem. 

Julia Niemczyk

Jeszcze nie zastanawiałam się nad tym, co chciałabym dostać od rodziców na Dzień Dziecka. Chciałabym, żeby rodzice tego dnia mnie zaskoczyli. Bo ja bardzo lubię niespodzianki. Nie pamiętam, co robiłam w tamtym roku, ale już się nie mogę doczekać, co będzie na Dzień Dziecka w tym roku.

- Reklama -

Wojtek Bucior

Na Dzień Dziecka to ja sobie wymyśliłem, że chciałbym dostać taką koparkę z drabinką i do tego jeszcze betoniarkę. To są takie duże bardzo zabawki i one są na dżojstik. Bawiłbym się tymi zabawkami przez cały dzień. Bez przerwy. Może też bym trochę sobie powycinał, bo bardzo lubię wycinać różne rzeczy z papieru.

Tomek Szyszka

W tym roku na Dzień Dziecka chciałbym dostać klocki, takie do budowania takich kostek. Do tego jeszcze takie kręciołki, które by się kręciły. Marzy mi się też taka koparka z dżojstikiem. Jak bym miał te wszystkie zabawki, to bawiłbym się razem z Sebastianem i Julką. To byłby udany Dzień Dziecka.   

Laura Rymarz     

Jeszcze nie zastanawiałam się, jak chciałabym spędzić Dzień Dziecka. Bardzo lubię Elzę z „Krainy lodu”. Mam koszulkę z Elzą i taki plecak. Chyba chciałabym dostać taką lalkę Elzę. Ona byłaby podobna do Anny. To chyba byłby fajny prezent. Chciałabym też mieć takie buty jak ona, z taką kokardką.  

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.