Automax

Święto kolorów ponownie w Biłgoraju

Po raz kolejny kolory zawładną Biłgorajem. Holi Festiwal odbędzie się w maju.

 W minionym roku impreza odbyła się po raz pierwszy w Biłgoraju. Przyciągnęła ona rzesze młodych ludzi, którzy wspólnie bawili się przez kilka godzin. Dzięki temu całe miasto nabrało kolorów. Tym razem Święto kolorów odbędzie się 26 maja przy Biłgorajskim Centrum Kultury.

Zasada festiwalu jest prosta. O określonych godzinach wszyscy rzucają w górę proszki w kolorach tęczy. Przez cały czas gra DJ, aby uczestnicy mogli się bawić. Holi Festival Poland to polska edycja jednego z najradośniejszych wydarzeń, o jakich można było usłyszeć w ostatnich sezonach. Impreza przywędrowała do nas z Indii, gdzie jest uznawana właśnie za święto radości. W Polsce i Europie bardzo pozytywnie przyjęła się szczególnie wśród młodych ludzi, którym ogromną frajdę sprawia "malowanie" się nawzajem proszkami we wszystkich kolorach tęczy.

Tego dnia niemal całe miasto daje się ponieść kolorowemu szaleństwu. W minionym roku impreza zgromadziła liczną rzeszę fanów. Młodzież, ale również całe rodziny bawiły się wspólnie w rytm muzyki, obsypując się kolorowymi proszkami. Tak kolorowo w Biłgoraju nie było jeszcze nigdy.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.