- Reklama -

Sukcesy w Pabianicach

W dniach 13-17 czerwca były organizowane Mistrzostwa Europy w trójboju siłowym federacji WUAP w Pabianicach. Łukasz Lipka, który w nich startował, znów osiągnął bardzo dobre wyniki.

– Mój start wypadł 14 czerwca o godzinie 18.30. Uzyskałem wyniki: przysiad 320 kg, wyciskanie na klatkę 175 kg, martwy ciąg 310 kg. Przekroczyłem barierę 800 kg, uzyskując 805 kg w ogólnym wyniku i zdobyłem pierwsze miejsce w swojej kategorii do 110 kg, ważąc 108,5 kg. Do tej pory to mój najwyższy wynik na zawodach – opowiada Łukasz Lipka z Obszy.  –Mistrzostwo Europy federacji WUAP jest moje, ponadto zdobyłem tam drugie miejsce w klasyfikacji overall, czyli wszystkich osób, które były klasyfikowane do kategorii ogólnej open. Zdobyłem trzecie miejsce w BEST OF THE BEST, czyli byłem 3 osobą na tych zawodach, która punktowo uzyskała najlepszy wynik. Jeśli chodzi o wynik, nastawiałam się – mówi.

- Reklama -

Łukasz nadmienia, że na zawodach była bardzo przyjazna atmosfera. – Jak zwykle poznałem dużo osób. Atmosfera była świetna, zrobiono duże postępy w kierunku trójboju zarówno w organizacji, jak i nagrodach. Organizacje zaczynają ze sobą rywalizować i walczyć w ten sposób o zawodników, co bardzo mnie cieszy. Dziękuję osobom, które mnie wspierają w tym, co robię. Chciałbym również zaprosić wszystkich na zawody strongman, organizowane przeze mnie oraz moją narzeczoną, która będzie jednym z kilku sponsorów na tych zawodach. Zawody odbędą się 24 czerwca w Obszy o godzinie 17.00 na przeciwko kościoła. Przewidywane będą konkurencje i oczywiście nagrody dla publiczności. Jeszcze raz serdecznie zapraszam – zaprasza na zawody strongmanów w Obszy.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.